ША! я прийшла!• 09 июля 2025
Муж завидует другим семьям из-за ЗП жены
Что там одинаково приносят домой, а у нас он в два раза больше. Хотя он не имеет точной информации, что и у кого, но жаба его душит.
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляПокращена
У меня тоже такой был.
Я развелась
Упрекал вас?
Коплю на груди• 09 июля 2025
Мойому чоловікові теж заздрять.
Але він почувається нікчемою бо заробляє вдвічі менше
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
а сколько ваш приносит? 14, а вы 7?
20/10
Покращена• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Упрекал вас?
Да. Говорили, что Яна Виталику дорогие подарки делает).
Я подумала- на...я мне это слушать? И развелась
Завжди з рушником• 09 июля 2025
Он может хотеть все что угодно , вопрос в другом зачем вы это терпите и слушаете эти бредни
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляПокращена
О цирк
Коплю на груди• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
20/10
Не густо. І в чоловіка вашого теж не густо.
Заздрість сім´ям де чоловік заробляє 40+
Плакулька• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
20/10
О, это мощно. А мужчинам, которые больше зарабатывают , он завидует?
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Ні там де 20 і 15, або може там теж 20 і 10 я не знаю, хто розумний про це розкаже, але заздрість є.
ХвостПистолетом• 09 июля 2025
В мене був такий наречений.
І я заробляла у 2-3 рази більше за нього.
Але я - керівник в міжнародній компанії і він постійно казав, що мені мало платять за мою роботу.
Зп моя мала йти на виплату кредиту за його нову машину.
Короче, ми не одружилися і я його вигнала))
Сокодавка ще та• 09 июля 2025
Мой не знал сколько я приношу. Моя зп была на трусики и бусики
Но я уже в разводе
Коплю на груди• 09 июля 2025
Ответ дляПокращена
Чоловік теж нив, що от у Віктора жінка обіди з трьох страв робить.
Кажу, а ти скажи Віктору що тобі дружина мінет з мятною цукркою робить.
Чоловік каже, мінет не видно, а обід видно
Покращена• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
О цирк
Согласна.
Что самое смешное - что после меня нашлась дура, которая за него замуж вышла).
У нас сейчас суд за алименты на ребенка. Так он предоставил выписки, что деньги на реьенка перечисляет - это 2000 грн
Но там вся выписка по карте. Новой жене он кидает на расходы по 100 грн. И я сейчас не шучу)
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляПлакулька
Не звертала уваги. Ніби то ні. Бо вони втомлюються набагато більше нього тому заздрісті там немає
А ось і я• 09 июля 2025
У мого брата схожа ситуація )
Його жінка не працює , хоча дитині вже 11 років . І бачу що важко їм живеться . І натякає їй , а вона на мороз падає .
Насправді це діло кожної сімʼї . У мене теж був дохід низький . А потім оп і став більше ніж у чоловіка . Це від мене не залежало . В принципі як і від нього . Таке життя .
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Но я уже в разводе
І що заздрів?
Сокодавка ще та• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
І що заздрів?
Ні, бо його цікавила тільки його зп.
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Жесть
Він би хотів щоб 20/20 було
А ось і я• 09 июля 2025
Але теж відчуваю деяку заздрість інших родин .
Ну блін , я ж не вкрала . Я сама заробила . Повільно , без різких скачків .
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляПокращена
Согласна.
Цікаво
Коплю на груди• 09 июля 2025
Ответ дляА ось і я
У мого брата схожа ситуація )
Йому варто б було взяти половину побуту на себе, щоб у дружини з´явився час на роботу
Мстящий за Зайца• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
20/10
А вам хватает зарплаты в 10 тыс. ? Неважно даже , что муж по этому поводу думает. Вы не хотите для себя больше зарабатывать ?
Сокодавка ще та• 09 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Він би хотів щоб 20/20 було
А ви хотіть 20/60
Пішов він ….
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляА ось і я
У мого брата схожа ситуація )
Що всі 11 років натякає?
ША! я прийшла!
• 09 июля 2025
Ответ дляА ось і я
Менш розказуйте