Доньку відправила на відпочинок в Болгарію,мала така щаслива,з дітками одразу зійшлися і умови класні,здавалось би відпочивай!!А ні,без подлянки життя не може!!!-посеред відпочинку почалася менструація(((Я в шоці,рано так відпочинок перепаскуджений і плюс блін ну мала вона геть-я розстроєна(((( аж ревти хочеться...
Ответ дляNatka A.
Мені здається, чи раніше місячні починались десь в 12-14 років? Принаймні у мене і моїх подружок так. А зараз так рано…
Ну що вже поробиш… купить прокладки, допоможуть. Не саме страшне
Однозначно раньше.
У моей самой ранней подруги почти в 12, у меня самой в 12 и бабушки удивлялись , что так рано, потому что обычно ближе к 14 начинались в их юность.
У знакомых девчонок, рождённых уже в 21 веке, обычно в 11-12.
Прочитала сейчас статью ради интереса.
В 19 веке в Европе в среднем менструация начиналась в 15 лет, в середине 20 века в 13 лет и с этого времени средний возраст сокращается на 2 месяца за десятилетие.
Прочитала сейчас статью ради интереса.
dahashutka19• 09 июля 2025
Ответ дляNatka A.
Та ні . У моєї мами почалися в 11 , у мене також