lamakosher• 08 июля в 14:27

Доні тільки 10 рочків((((

Доньку відправила на відпочинок в Болгарію,мала така щаслива,з дітками одразу зійшлися і умови класні,здавалось би відпочивай!!А ні,без подлянки життя не може!!!-посеред відпочинку почалася менструація(((Я в шоці,рано так відпочинок перепаскуджений і плюс блін ну мала вона геть-я розстроєна(((( аж ревти хочеться...
allo4ka21• 08 июля в 15:02
Ответ дляЕлена1265
Воспитатель поможет с прокладками, подскажет как правильно пользоваться. Оно же поначалу не сильно идет. Понятно, что ребенок будет переживать первый день, нужно поддержать, объяснить, что ничего страшного, все ок и это точно не означает, что отдых испорчен. А если автор и ребенку будет говорить, что «ой, божечки, за что, почему, отдых испорчен» - она этот настрой и ребенку передаст
Конечно, поможет, но не так, как мама.
Никто не говорит, что тут беда вселенского масштаба, потому лично мне бы хотелось быть рядом, чтоб дочь могла расслабиться. Я понимаю маму почему она расстроена и не факт, что она дочери рассказывает, что отдых испорчен, просто поделилась переживаниями.
автор lamakosher • 08 июля в 15:02
Ответ дляIncol
Згодна за вами. Насправді в 10-ть рків то ще геть дитина, ну і дійсно краще, коли в такий момент поряд може бути мама. Моя десь років з 10-ти постійно носила в рюкзаку про всяк випадок прокладки, але мабуть в табір я б теж не придумала давати в 10-ть років, хоча завжди купу ліків даю, щоб все своє було. У моєї дитини на слідуючий день після 12-ти почалося, й то я ще десь подумки хотіла, щоб пізніше. Автор, підтримуйте дитину дистанційно, купити все, що потрібно, там зможуть, а ви вже морально на відстані.
та так і є,говоримо постійно але вона розстроєна,я така ж ,короче то дурдом!!! Я не готова до цього морально
Aнюша• 08 июля в 15:03
У моєї в минулому році пішли в 9 з половиною, але я щє за два роки до того консультувалася з ендокриноголом і дитячим гінекологом і навіть своїм дорослим, бо то вже було очевидно що буде раніше, зріст на момент початку місячних був 165 см. Дуже то все неприємно, бо психологічно це щє дитина, але завдяки зросту до неї ставлення завжди як до більш дорослої, але ніхто не зміг дати відповідь чому так швидко росте, батько не високий
автор lamakosher • 08 июля в 15:04
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
капец..даже такую тему засрали..
це українська народна ’забавка’
автор lamakosher • 08 июля в 15:06
Ответ дляJulieta78
Ну а кто читает этот форум? Вся Украина и все выехавшие в Европу)
Теперь вы знаете.
И они знают)
пост був,не для ’ОГЛАСІТЬ НА ВСЮ ЄВРОПУ’ можливо ви пишете,щоб розрекламувати,у мене інші мотиви допису,якщо вам він не до вподоби-просто пройдіть мимо з своєю європою до чого це все?
Графиня Шезвездицкая• 08 июля в 15:08
а я очень боюсь, что будет болеть живот у дочки:
у меня болел до скорой
у моей мамы тоже
у старшей болел- на стены лезла..
меня попустило только после 40 лет
Antoninaya1• 08 июля в 15:10
Дівки, що з вами не так. Нейтральна тема, переживаюча матуся, налетіли, фейспалмів наліпили, стендап на виїзді влаштували

Авторе, донька трохи старша за Вашу, ще немає, але про кд пояснила все ще років з 8. Бо є знайомі в яких і з 9,5 почалось, але там дівчатка крупненькі і розвинені, як для свого віку. Заспокойте дитину по максимуму, зарано так, але нічим окрім підтримки ви вже не допоможете.
автор lamakosher • 08 июля в 15:10
Ответ дляAнюша
у моєї 158 мала геть, але пару років тому були у ендокрінолога, вік по показниках на 2 роки більший ,то мабуть з цієї причини,але хотілось би трошки пізніше,буду тепер ’змирятися ’ з думкою і фактом....
К.а.л.и.н.а• 08 июля в 15:16
Ответ дляlamakosher
Не факт що вони будуть регулярні. У моєї доньки почалися в 11, між першими та другими була перерва в 7 місяців, між другими та третіми - 4 місяці. Тобто хоч і почались в 11, але за рік були лише двічі.
-sofi-• 08 июля в 15:17
Ответ дляUebersetzerin
И что?
А я худющая была и все было по стандарту - 12 лет

Это чушь судить по телосложению, когда начнутся месячные
жировая ткань является своеобразным эндокринным органом и влияет на гормональный фон организма, в частности, на выработку эстрогенов
что может ускорять наступление полового созревания, включая начало менструации.

Просвещайтесь.
-sofi-• 08 июля в 15:19
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
у меня болел до скорой
у моей мамы тоже
у старшей болел- на стены лезла..
меня попустило только после 40 лет
Обезболы купите и не нервничайте. Вместе с ношпой.
ТайТаке• 08 июля в 15:22
Ответ дляUebersetzerin
Что за бред?
Вы статистику всех женщин мира проводили?!
Она просто сухобздей и по себе равняет))
Lizavel• 08 июля в 15:27
Ответ дляlamakosher
Вы написали вожатым, чтобы пошли в маркет с ребёнком и ей купили прокладки?
автор lamakosher • 08 июля в 15:28
Ответ дляLizavel
дівчатка,ну звичайно!! це моїй дитині 10 років,а не мені)))
Lizavel• 08 июля в 15:28
Ответ дляlamakosher
Вы должны были положить на всякий случай прокладки.
автор lamakosher • 08 июля в 15:29
Ответ дляLizavel
так,звичайно,але якщо відверто,ніяк не очікувала такого гостя в 10 років((
Limonka11• 08 июля в 15:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
кстати, девочки: а кто то покупал своим дочерям эти новомодные трусы, которые не протекают?
Поделитесь отзывами?
Я купувала, хороші, допомогають тримати ситуацію.
Марина-10• 08 июля в 15:37
Ответ дляlamakosher
от так.. в тому то і уйня,що всього 10,у старшої пішли в 14,у мене також,а тут(((короче,у мене стрЄсссс
Автор, у моїй теж у 11 почались і теж коли поїхала на відпочинок.все буде добре ❤️
Incol• 08 июля в 15:38
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Поделитесь отзывами?
Я купували, три штуки з різним ступенем захисту, але це, як додатковий захист на ніч, бо товчеться вві сні, одні є з максимальним, до спини, ще двоє більш лайтові. Як на мене корисна штука і зручна, варті того, щоб купувати. Я купувала ноунейм на шафі, на нексті бачила, можливо куплю, бо від прання, вони таки трохи втрачають свої ’утримуючі’ властивості.
Natka A.• 08 июля в 15:42
Мені здається, чи раніше місячні починались десь в 12-14 років? Принаймні у мене і моїх подружок так. А зараз так рано…
Ну що вже поробиш… купить прокладки, допоможуть. Не саме страшне
CatyK• 08 июля в 15:42
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Поделитесь отзывами?
прекрасная вещь, у дочки bnb. Реально спасает от протечек.
CatyK• 08 июля в 15:42
Ответ дляNatka A.
Вам кажется.
автор lamakosher • 08 июля в 15:44
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Скажіть,чи водили дитину до геніколога,в мене з старшою такого не було,а тут невідомо,як себе буде вести організм.
Графиня Шезвездицкая• 08 июля в 15:46
Ответ дляCatyK
Оооо..спасибо Вам огромное за отзыв!
-sofi-• 08 июля в 15:46
Ответ дляТайТаке
А вы значит жиробздей? Судя по ответу.
CatyK• 08 июля в 15:48
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Оооо..спасибо Вам огромное за отзыв!
если будете брать, учтите, что они большемерят, на хс надо брать ххс и тд
Графиня Шезвездицкая• 08 июля в 15:49
Ответ дляCatyK
спасибище!
iryna _b• 08 июля в 15:53
Ответ для-sofi-
У худых поздно начинается, лет к 16
У девочек, которые профессионально занимаются спортом с большими нагрузками поздно начинаются, а у всех остальных вес не причём
rainbow2018• 08 июля в 16:15
Ответ дляPlushaa
Какие гадкие комменты, и это женщины пишут🤮

Автор, я вас понимаю, очень не удачно что в такой момент и когда вы не рядом, не можете помочь поддержать. Моей 11 и я второй год на всякий случай пачку прокладок кладу в чемодан, не представляю это отчаяние, когда у ребенка начинаются первый раз и не знает что делать и еще и нет прокладки
Гадкие комменты тут пока пишет исключительно один извращенец. Его нужно просто игнорировать.
Jul-Ap• 08 июля в 16:43
Ответ для-sofi-
У худых поздно начинается, лет к 16
Сейчас?
В 11-12 у почти всех девочек подруг и родственниц, большинство абсолютно худощавые