рукиЖимолости• 08 июля 2025
Поделитесь лайфхаками, КАК сейчас покупать ЖД-билеты?
Нужны 2 билета на 25 июля из Киева до Яремче.
Дай подивлюся• 08 июля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Да,ну, глупость какая-то. Детей в стране гораздо меньше, чем 4 года назад. Но тогда ещё как-то можно было купить билеты. Не без проблем, но вполне реально. А а этом году- жах с билетами.
И лагеря, в основном, в Карпатах. А билетов нет никуда.
Минулого року так само було. Але мені потрібно було пізніше, ніж за 20 днів, бо відпустку дали не заплановано. Квиток я купувала з перекупами на 700 грн більше за квиток. Дитячий рахувався все-одно як дорослий. Знижки для інвалідів не рахували. До цього вся родина моніторила зранку, був налаштований автовикуп, але нічого не змогли купити в напрямку Запоріжжя. Обʼяву тут знайшла і цей перекуп сказав, що на будь-який потяг може викупити. От тому така ситуація з квитками 😭. Роблять бізнес на квитках під час війни
Вмію заміряти найкраще• 08 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
А у перекупів, коли придбали квиток, на квитку ваше було прізвище?
Дай подивлюся• 08 июля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так, моє і дитини. Даєш завчасно свої дані, тільки льготи не рахуються. Платиш зверху завдаток і квитки тобі на будь-який потяг будуть. Це свинство. Бо квитки і так дуже дорогі, по 2000 грн на людину, так ще і зверху 700 грн взяли за квиток. Це був не люкс, а купе звичайне и потяг так-собі. Спекулює УЗ квитками. Є, напевно, свої люди, які мають прибуток з цих квитків. Інакше пояснити не можу як тоді перекупи можуть дістати будь-який квиток. Тільки-но ти оплатив завдаток
Вмію заміряти найкраще• 08 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Схоже на те
Пампушечка• 08 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Каждый день пытаюсь
И каждый день в глубину на 20 дней в 8 утра нет билетов?