Ноу коммент• 08 июля в 16:08
В кого відпала сама папілома, як це було? Вона спочатку потемніла?
Ноу коммент
• 08 июля в 16:12
Ответ дляОпля Картопля
так
В інтернеті стільки понаписували, що вже не знати, як це має відбуватися.
’А вот если наблюдается потемнение или даже папиллома почернела и отвалилась, стоит обратиться к врачу-онкологу. Причём ждать пока она отпадёт сама не стоит. Такое явление – это признак перерождения папилломы в злокачественную опухоль и хирургическое вмешательство просто необходимо’
Источник:
Угадайс• 08 июля в 16:15
скажіть хто в темі, будь ласка, звідки може взятись папілома?
в мене їх ніколи в житті не було, а пару років назад зʼявилось кілька штук.
я розумію шо це через папіломовірус, але як? які шляхи передачі?
зʼявились після пологів (КР), більше не знаю на шо грішити. могли занести шось під час КР?
МеняАЖтрусит• 08 июля в 16:15
Спочатку набухла як кулька, набрякла, потім протягом тижня ніжка ставала тонкою і дрвшою, стала взагалі вісюлькою і колись та відпала, я не бачила куди і коли.
П.с. ну так, в кінці свого життєвого циклу вона почорніла. Вперше чую, що папілома перероджується в онкологію.
МеняАЖтрусит• 08 июля в 16:15
Ответ дляУгадайс
Він міг у вас бути давно, навіть з народження, просто не проявлятися.
Жена_КотораяСтена• 08 июля в 16:16
Ответ дляУгадайс
папиломавирус у всех есть. Это не онкогенный тип. Бывают у многих даже при той же инсулинрезистентности. С возрастом обмен хуже их больше
Не їм після шостої• 08 июля в 16:19
Ответ дляУгадайс
Імунітет впав, від тертя об одежу (прикраси), від поту і тд і тп
Ноу коммент
• 08 июля в 16:19
Ответ дляУгадайс
Краще не цікавитися😄
Я вже за пару днів стільки статей начиталася, що боюся до ручок/включателів навіть торкатися. Бо писали, що метод передачі і побутовий.
А картинки які, фільм жахів, що буває.
Не їм після шостої• 08 июля в 16:20
Ответ дляНоу коммент
Краще не цікавитися😄
А картинки які, фільм жахів, що буває.
Тримайте імунітет на норм рівні і не підчепите
Ноу коммент
• 08 июля в 16:22
Ответ дляНе їм після шостої
На імунітет, дійсно, одна надія. Бо ліків немає...
Не їм після шостої• 08 июля в 16:22
Ответ дляНоу коммент
Та які ліки, воно видаляється елементарно
Кусюче сонечко• 08 июля в 16:30
У меня была на шее долго, достаточно заметная. Не знаю как, но я задела её полотенцем, когда вытиралась, даже не почувствовала. Со временем она начала темнеть, а когда совсем засохла, то я помогла ей отпасть и обработала то место спиртом. Живу уже 4 года, ничего не беспокоит, новых не появлялось. Меньше читайте всякий бред в интернете, вам там что хочешь напишут, хоть бери та место себе ищи в хорошо известном месте. Сходите уж к врачу, обследуйтесь, раз так переживаете. Не накручивайте себя.
Ноу коммент
• 08 июля в 16:31
Ответ дляНе їм після шостої
Про методи видалення я також знайшла. Але то ще треба клініку нормальну знайти... Їх багато, але чи всі стерильно і якісно роблять... Чи прилади чисті. Я просто знаю зі стоматології, що прибиральниці, які там працюють, кажуть, що до них краще не йти. Вони пшикають дезінфектором і все, ніякої обробки інструментів при високій температурі. Можна піти позбутися одного і заразитися іншим.
А також фінанси. Я чи тут чи десь інше прочитала, що жінка за рік 23 000 витратила на їх видалення.
Интимная• 08 июля в 16:42
У меня была на веке и на шее. На шее ее крутила периодически, в какой то момент она и отпала
на веке ногтем передавила и отковыряла
Пенек Возмездия• 08 июля в 17:25
Капнула на папілому краплю рідини за копійки, усюди продається, купляла давно у Новусі., папілома потемніла. Капала 3 дні, потемніла, почорніла та відвалилася сама. Ось таке капала, Елексір, коштувало 9 гривень колись