Сладкий лимончик• 08 июля в 17:43

Чи є життя після 45?

Була в лікаря.
Починається менопауза. І мені розказали, що все буде ще гірше. Мігрень відійде на задній план через приливи, емоційні скачки і вотетовот все
Що правда? А коли жити блін
Ні, до цього теж не дуже виходила. Бо через місячні коливання в мене мігрені були. Та й взагалі таке собі відчуття
І так все життя. Перехідний вік, пошуки себе, діти, стресс через все це - робота, гроші, діти, вигляд пожований. І тільки діти виросли, тільки зайнялась собою - здрасьте
😭😭😭😭😭
Замурмишка• 08 июля в 17:44
Та не, не такий страшний чорт, як його малюють
Сегодня сержусь• 08 июля в 17:45
Ответ дляЗамурмишка
Это точно!
ПолБатона• 08 июля в 17:45
У меня с 35 лет менопауза после операции. И что, жизни конец? Открою секрет, при менопаузе даже секс и оргазмы продолжают место быть
Бринзолетта• 08 июля в 17:46
Найдите другого доктора, который вам подберет терапию, чтобы не было еще хуже, а не просто расскажет, что будет хуже.
Зажуженная Жужжа• 08 июля в 17:46
Мама врач сразу начала пить таблетки с гормонами и все ок было.
автор Сладкий лимончик • 08 июля в 17:47
Ответ дляПолБатона
В мене теж була операція. І лікар сказала, що зря я її робила :(
У вас з 35 менопауза, без місячних? З пориженим естрогеном чи що там? І як ви?
куркулиха• 08 июля в 17:47
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А вага як?
Зажуженная Жужжа• 08 июля в 17:48
Ответ длякуркулиха
А вага як?
Сейчас в 75 при росте 170 вес 67
автор Сладкий лимончик • 08 июля в 17:48
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Далі все життя на таблетках?
ПолБатона• 08 июля в 17:48
Ответ дляСладкий лимончик
Удалили оба яичника, я отлично, жить стало легче
куркулиха• 08 июля в 17:50
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сейчас в 75 при росте 170 вес 67
Це добре
автор Сладкий лимончик • 08 июля в 17:52
Ответ дляПолБатона
Без приливів, тиску, мігреней і що там ще?
ЯблокоРаздора• 08 июля в 17:52
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сейчас в 75 при росте 170 вес 67
И моя мама имеет ровно такие же показатели, 65 лет.
Таблетки не пила гормональные, менопауза прошла довольно легко.
В одном весе всю мою жизнь +-
Свезло так свезло• 08 июля в 17:52
мені 48, ніц схожого. і не чекаю.

виставила дітей нарешті і насолоджуюся життям, жодний клімакс мені не завадить
175см55кг19лет (она)• 08 июля в 17:53
немає життя
я от, наприклад, вже 11 років не живу
тут примара моя пише
Маруська Му• 08 июля в 17:55
Смените врача. Есть же гормональная терапия, есть способы избежать неприятных моментов.

Мне 47. Ещё вроде есть время до менопаузы. Гинеколог говорит лет 7
маминаБубочка• 08 июля в 17:56
Мені теж 45. Крім війни і додаткового стресу (тато помер декілька місяців тому) непомітно підкрався вік))). Хоча я готувалася - вже декілька років умовна спортивна активність, ввечері гуляємо щодня пішки з чоловіком, години півтори, менше аклоголю (ок, було небагато і до цього, але тепер більш ретельно стежити і за цим треба), їжа збалансована, які не які чекапи по здоров´ю - хоча б основні гінеколог, стоматолог, невролог, кардіолог, ендокринолог. Аналізи зробити, УЗД тощо - аби знати, де може ’зламатися’ в першу чергу. Вітаміни, колагени). І позитив, навіть якщо нема звідки йому братися. Примусово). Хворіти і почуватися недобре можна і в 20, і в 40, і в 60. Головне навчитися з цим жити і хоча б трохи пручатися, допомогати тілу не впасти в яму передчасно)
КонхфЭдкаТузик• 08 июля в 17:56
Ужасное состояние, все спится, таблетки не помогают(
Зажуженная Жужжа• 08 июля в 17:56
Ответ дляСладкий лимончик
Далі все життя на таблетках?
Ну как бы они и аспиринкаодио все время пьют и кучу другого, так сио таблеткой больше/меньше роди не играет,
Впораюсь зі всим• 08 июля в 17:56
Ви написали все в кучу, мені 47 є припливи да і все,трохи буває морозить, місячних немає. Життя, як життя тільки без прокладок
Говорю-балакаю• 08 июля в 17:58
Автор, если вас это волнует больше войны, то вы уже сейчас живёте.
Жинси на дитину• 08 июля в 17:59
Мне 51 год, дети выросли, любая работа, любимый муж.
Я полна сил, бодрая, месячные, как часы.
БезникаяЯ• 08 июля в 17:59
А у мене навпаки, прийшла мігрень, а раніше я не знала , що то воно таке. Мені 48-м, поки терпимо, але мені не можна ЗГТ, а якщо вам можна все, то це інша справа, можна підкоригувати якість життя. Єдине, що хочеться таблетку ’пофігіну’, щоб бути емоційно більш стабільною.
Деловитая• 08 июля в 17:59
Есть, но уже не как в 16. Плохая регенерация, обострение хроники и старение усиленными темпами всех органов и систем. Внешне можно выглядеть хорошо (натянув, вколов, ушив), но если заглянуть под капот -то «все в пределах возрастной нормы». Я тоже не думала, что все начнет сыпаться так быстро, даже без предменопаузы.

Скажу на будущее (хотя вам уже вряд ли пригодится)): тусить, путешествовать и чудить надо до 30-35 лет и детей рожать после 30-35. Все рассказы про «в 40 жизнь только начинается» хороши только доя сериальных героинь. Да, много еще радует, жить интересно, но умственные и физические возможности уже не те.
Алина-1240• 08 июля в 17:59
Нет блин, в пыль превращаются и исчезают...а 75 то вообще призраки
Жинси на дитину• 08 июля в 18:00
Ответ дляАлина-1240
100%
нутье - это странный и тошный вид жизни
Шмоточницаца• 08 июля в 18:00
Головне - бути живою. В мене штучний клімакс з 45 років (маю онкодіагноз). Видалені яєчники +ще антигормональна терапія. Звісно, це ’жорсткий’ варіант. Але навіть такою хочеться жити.
Алина-1240• 08 июля в 18:01
Ответ дляЖинси на дитину
100%
нутье - это странный и тошный вид жизни
Не, нытики то эти, долгоиграющие создания, они умирают но живучи 😁
Жинси на дитину• 08 июля в 18:01
Ответ дляАлина-1240
капец, как скучно быть мертвым при жизни
Алина-1240• 08 июля в 18:02
Ответ дляЖинси на дитину
Чего, поныл и радость