Маурита• 08 июля в 21:47
От наведіть мені приклад країни, люди якої при війні
жили добре , смакували те життя , не відмовляли собі у відпочинку .. купляли всі продукти які хочуть .. можете ? Дякую .
Viktoria_St• 08 июля в 22:50
Ответ дляPerfect look
И про тележки забитые доверху продуктами, у пенсионеров в супермаркетах и такие же забитые парковки, но не уточняла - теми же пенсионерами или другими
Тележки с пенсионерами это манькина фишка
Perfect look• 08 июля в 22:51
Ответ дляParasolechcka
для багатьох війна це гроші і нові можливості, а для ще більшої кількості людей це смерть і не тільки фізична.. ось і все....
Удалено администрацией...
Perfect look• 08 июля в 22:52
Ответ дляViktoria_St
Та и это ее тема
Ответ дляПригощаю кашею
Автор, назовите вы хоть одну страну, где по ночам бомбят, днём мужчин насильно ловят и отправляют на убой и при этом правительство живёт свои лучшие годы, реформы как обычно, по документам нигде нет войны. Спасибо.
И ещё и счета коммуналку присылают за разрушенные квартиры
Parasolechcka• 08 июля в 23:14
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
ці типові прийоми рузької проаганди тут ні до чого... Головний вбивця Путін і ти хто під ним вбивають кожний день. То ж не треба з жертви злочинця робити. 4 рік війни вже всі все розуміють.
Ответ дляМаурита
Я просто не розумію чому люди так здивовані цінами ..дякувати Богові все можна купити необхідне , якщо працювати
Люди не здивовані цінами, людям не подобається падіння рівня життя. І це, ніби, нормально. Чи як має бути? Банку горошку ’по блату’? Апельсинку дітям під ялинку? І головне, тугіше пеленати ’щоб ніжки рівні були’? Я задовбалась жити в історичні часи, хочеться просто жити.
Ответ дляШматочок хмарки
Ага, зато как его тут все оправдывали, когда я написала, что даже не может нормально одеться для встреч) Как оказалось, когда ЕМУ надо очень даже может человеческий вид иметь, а не как бомж с коробки.
А мені більше подобається, як він виглядає в ’мілітарі стилі’. Так що тут кому що
Ответ дляPerfect look
Это спланированный изначально геноцид, накачивали пропагандой и ненавистью с двух сторон очень долго. Они пробовали провернуть это всё ещё в 2014, но не было пика ненависти, в 2022 он настал
Якого піку, якої ненависті? У пів України в росії як не родичі, то друзі-знайомі (і навпаки). Пік ненависті настав дуже різко - прям 24 лютого 2022 року, десь близько п´ятої ранку
Viktoria_St• 08 июля в 23:32
Ответ дляPerfect look
Та и это ее тема
Когда её пугало снятие анонимов?
Елена - 79• 08 июля в 23:37
Ответ дляМаурита
Автор, откройтесь, пожалуйста, я вас забаню.
_Злата Ibra_• 08 июля в 23:50
Ответ дляМаурита
Началось