Готова до другої• 08 июля в 23:09
Чи хтось лікував зуби в м. Обухів, в Орторейні?
Шукаю відгуки лікаря Тюнькін Віктор Анатолієвич.
Всім дякую.
булоТАЙминуло• 08 июля в 23:13
Багато років лікувалася, але в іншого лікаря. Клініка подобалася, але останнім часом вимушена була змінити. Взагалі, то там всі лікарі були хороші.
Готова до другої
• 08 июля в 23:15
Ответ длябулоТАЙминуло
А чому змінили?
булоТАЙминуло• 08 июля в 23:23
Дитині запломбували молочний зуб, який вже майже готовився на вихід, і озвучили в кінці таку сумму, що чоловік розсердився і я, вперше в житті, вимушена була повернутися і з´ясовувати, чи не помилково нам щось нарахували. І ще те, що до мого лікаря треба майже за два місяці було записуватися. І хоча він мега класний фахівець, ну просто моя любов, але... але.
булоТАЙминуло• 08 июля в 23:27
Для дитини класно підійшла клініка в Українці. А я лікуюся в Обухові у приватного стоматолога. Правда, в Орторейні навіть імпланти ставила, а тут лише прості роботи виконують, навіть на видалення направляють до іншого лікаря.
Готова до другої
• 08 июля в 23:35
Ответ длябулоТАЙминуло
А підкажіть будь ласка в кого ви зараз лікуєтеся в Обухові?
Готова до другої
• 08 июля в 23:46
Ответ длябулоТАЙминуло
В мене сьогодні вийшла дивна ситуація з цим лікарем, тому шукаю відгуки і думвю може в мене лижі не їдуть. Пішла моя сестра з моєю дочкою . На перший погляд здалося, що лікар і медсестра були на вєсєлє. Потім лікар ліз до обоиччя сестри, яка сиділа збоку зі словами ’ Ану відкрий рот, ану відкрий рот’ . Ну там впринципі всі лікарі привітні і веселі, але це був перебор. Врезультаті поставив пломбу зі словами я поставив ліки, якщо захочте змінить пломбу, то прийдете через рік. І тут я піднапряглась, ніде не можу нагуглить, щоб ліки так довго стояли і плюс до всього він виходить поставив тимчасову пломбу, без попередження і пояснень. Коли щаглянули в рот, топобачили, що збоку зуба лишилась стара пломба. Побігли в іншу клініку на консультацію. Там лікарка сказала, що збоку лишилась стара пломба, а за нею карієс і що треба перероблювать.... От і думаю в якому місцітнас надурили?!
Багато років користувались послугами орторейна і все було добре, Москаленко, то да любов, думаю з ним би такого не вийшло, але ситуація була термінова і тут таке.
булоТАЙминуло• 09 июля в 00:01
Ответ дляГотова до другої
Зараз лікуюся у Світлани. Кабінет на першому поверсі у житловому будинку біля Андроцентру, навпроти податкової. Дуже приємна людина і як лікарка вона теж робить все якісно. Ціни нижчі. В Орторейн саме Москаленко був моїм лікарем. Він неймовірний! Якщо туди, то лише до нього я би радила. Не знаю, чи зараз він приймає. Ваша ситуація якась дивна, відверто кажучи, і не викликає бажання звертатись ще раз.
Готова до другої
• 09 июля в 00:04
Ответ длябулоТАЙминуло
Дякую за пораду.
Катруся 777• 09 июля в 04:35
Ответ дляГотова до другої
Я б Вам порадила звернутися до керівника цієї клініки і викласти дану ситуацію. Кошти Ви заплатили, а за що не зрозуміло. Тим більше, якщо інший лікар сказала шо треба перероблювати. Нехай вони або повертають кошти або направляють до нормального лікаря і самі переробляють халтуру свого недолікаря
Готова до другої
• 13 июля в 13:35
Ответ дляКатруся 777
Відписуюсь, може ще хтось шукатиме відгуки. Звернулась до адміністрації, зв´язався зі мною інший лікар - Констянтин Олександрович, знайшли вікно для нас досить швидко, зустріли привітно, там дійно карієс і доволі глибокий, доробили/переробили безкоштовно. Конфлікт вичерпаний, висновки зроблені. Послугами орторейна користуватись можна, вони йдуть на зустріч, але лікаря всетаки обирати по відгукам знайомих, а не йти до будь кого )