Люблю ВалЄру• 09 июля 2025

Переїхала на іншу квартиру і вона жахлива

Я просто понити. Переїхала на чергову квартиру, ціна не маленька, договір підписаний на рік. Ще місяць не пройшов, а мені тікати звідси хочеться. В процесі проживання виявилося, що маленька «тихенька» вуличка поруч з шестиполосною трасою ніфіга не тихенька, як затирає рієлтор, бо нею водії скорочують собі маршрут, оминаючи світлофори. Вікна виходять на схід, дерев нема, сонце шпарить у вікна з самого світанку, штори не допомагають. Через що температура у квартирі піднімається триндець як, особливо зараз, у спеку. Довелось витратились на штори блекаут, а це не дешеве задоволення. Метрах в 300 поруч залізниця, цілодобово ганяють товарняки, хоча нам розказували, що тут ніц не чути і взагалі вони дуже рідко ходять. Нормальних магазинів поруч нема. Рієлтор каже: от поруч базар, атб, все, що треба для життя, типу є. Базар не продуктовий, з овочами-фруктами стоять троє перекупів на весь район. Атб за розміром, як оці магазини «біля дому», вибору товарів немає, ще й ціни вище, ніж по мережі (порівнювала з інтернет-магазином). До інших найближчих магазинів треба їхати. В квартирі є ремонт 2000-х років, але це жесть якась. Кухня переплановані так, що газова плита і холодильник винесені на балкон. По факту це капець як незручно. З робочих поверхонь на кухні - лише одна, десь 40х60, столєшня біля мийки. Посуд помив, і уже нема куди і що поставити на тій кухні. Шафи абсолютно незручні, великі і глибокі, або низько, або дуже високо, що до ручок треба стрибати. Зберігати продукти, посуд незручно, бо треба ставати на стільчик, щоб дістати наприклад чашку, а довжини руки не вистачає, щоб поставити щось не з краю, при тому, що, повторюсь, зріст у мене середній, і руки не короткі. Щоб приготовити елементарну яєчню на цій кухні треба витратити вдвічі більше часу і сил. Газові труби вмуровані в стіну, а щоб подивитися лічильник треба розбирати конструкції самої кухні. Та сама фігня і з шафами в кімнатах. Три полки на шафу від стелі до підлоги: вони глибочезні, широкі і абсолютно незручні. Хіба що підходять для нерозпакованих коробок з речами, якими ти не користуєшся. По факту шафи є, але зручно розкласти в них одяг неможливо. Ще й ці шафи - купе, з величезними дзеркалами. Вперше маю з ними справу, і це дофіга незручно, коли шафа вузька і ти не можеш відкрити одну половину, поки не закрита інша. Дзеркала у кожній кімнаті на повний зріст на всіх дверях шаф - окрема «любов». Не можна, вибачте, посрати, щоб не дивитись на себе у дзеркало в процесі. Ванна поставлена дуже високо, що треба ногу закидати аж під мишку. При цьому дуже мілка, що коли я зі своїм ростом 166 лягаю, мене вода перекриває тільки до половину. Душ, перемикачі, стійки для вішаків - все настільки високо, що доводиться стрибати. При цьому унітаз, стіл на кухні і умивальники для мене занизькі, доводиться скручуватися над ними. Я вже мовчу про те, що виспатись тут нереально. Ладно там шахєди-ракети кожну ніч і кожен день, але ж ,курва, шумно. Зараз вікна відкриті і взагалі жопа. Живеш, як на проході, не затишно, постійний двіж 24/7. На квартирі настояв чоловік, йому вона сподобалась зі своїх міркувань, він переконував мене, що це чудовий варіант, і що мені треба не бути упередженою, а спробувати, і все таке. Ледь до скандалу не дійшло. Послухала, на свою голову. Тепер мені з цієї хати хочеться тікати. Ще й смердить чимось, як ніби в квартирі курили попередні зйомщики. Навіть немає місця, щоб зранку спокійно випити кави і привести себе до тями. 19 років микаюсь по орендованим хатам, другий раз орендуємо з ремонтом і другий раз - повна хрінь, що хочеться бути будь-де, та тільки не вдома. Сусіди, як і скрізь, є адекватні, а є повністю одірвані. Але вони так сильно не бісять? Як все інше. Виговорилася. Зараз налетять рукоморді зі своїм: в країні війна, а що ви хатєлі? Хочу за більшу частину своєї зп щоб мені було, курва, комфортно знаходитися в квартирі. Хтось з вас так попадав? Що робили? Жили весь строк чи розривали договір?
Забула що?• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Взагалі ніколи за 19 років не натрапила на оголошення без ріелтора. Здається, тут все через них. Навіть, якщо це якась подруга з роботи чи сусідка, яка вміє викладати оголошення на олх.
они мониторят объявления и моментально дают от себя. Как собственник говорю, ко мне все приходили с риелтором - я спрашивала их - вы что не могли мое объявление на олх сами найти?) причем риелтор сама мою квартиру впервые видит, что она там им чешет про нее предварительно - я хз))
Не за Будка• 09 июля 2025
вас прекрасно понимаю но все вопросы изучайте до заселения. не может быть тио если рядом товарняки и шестиполосное движение. у я жила в центре и окна выходили на улицу с движением и это жесть. с пяти утра никто не спал. новую квартиру я искала тлько чтобы не было рядом никакого транспорта и изучала карту и сколько мне идти до всех магазинов и есть ли рядом рынок. это ваша ошибка и я бы потеряла деньги за месяц но уехала бы оттуда. хозяину напрямую скажите что меня просто обманули
ГейСюда• 09 июля 2025
Ответ дляАноним_1858
В любой квартире будет что то не то, это съем и каждый делает под себя.
У каждого свое понимание. Представьте, чтоб плиту и холодильник не вынесли, был бы вообще треш.
Да, любую квартиру приходится подгонять под себя.
Не хватает крючков или полок в душе, например. Или нет места для сушки белья и тд. Идеальных вариантов просто нет
Плюсуюсь, что это период адаптации.
Я лично не люблю, когда в квартире надо проходит из комнаты в кухню через прихожую. Так разносится много мусора и пыли(( но наши чешки во многом такие. Приходится с чем то мириться, увы
Что-то не пойму, что Вы описали🤔 а как удобнее проходить в кухню? И что такое прихожая в квартире, коридор имеете в виду?
Яжбоматусяблін• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Губимо завдаток на виселення і оці витрати на переїзд: машина, вантажники, виходить, все марно і треба знов платити… і знов рієлтору дай, оплату на місяць вперед дай, завдаток дай… де ті гроші брати в такій кількості?
а ви коли обирали квартиру, вона без меблів була?
Кров з молоком• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я когда сдавала, принципиально писала риелторам не беспокоить, но эти притрушенные все равно атаковали меня даже тогда когда уже сдано было
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляПописанная парта
Ну, вы же наверное умеете нажать кнопку фильтры и найти раздел *от хозяина жилья*
Я еще понимаю, нарваться на неадекватных хозяев, которые лезут в жилье в ваше отсутствие, выносят мозг, такое не предусмотришь заранее. Но шкафы не той системы - это такое уже
Не не тої системи, а незручні. Ви розумієте різницю? Навіть старі совєцькі шафи - зручні. А це якийсь капець. І відкрию вам секрет, якщо на олх написано: від хазяїна, по факту квартира все рівно через ріелтора.
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляНе за Будка
Не було такого досвіду. Завжди якось складалося більш сприятливо все раніше. Це я тільки потім зрозуміла, чому і перегляд і підписання нам були призначені після восьмої вечора. Тоді реально в цьому районі стає тихіше, машини не носяться під вікнами і весь ажіотаж влягається.
Редисочка• 09 июля 2025
Автор, а на перегляди квартири чоловік ходив без вас? Ви не бачили ні трасу, ні залізничні колії, ні знищений балкон на кухні, на якому стоїть плита і холодильник? Я вже не кажу про контракт на рік - вас змушували його підписувати чи від цього змінювалась помісячна оплата?
Вам не квартира не подобається. Вам не подобається 20 років бути ЗАміжнею та не мати власного кута. Ви за 20 років по чужих хатах вже одну свою точно просрали. Сідайте, розмовляйте і вірішуйте, як жити далі.
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Де ви прочитали, що я 20 років заміжня? Я такого не писала. Але ви маєте рацію. Схоже, що мені дійсно будь яка зйомна квартира буде видаватися «не такою», бо вона «зйомна». Але є такі, в яких легше існувати, як наприклад попереднє житло, а є такі, які нагадують тобі: тут все не для тебе зроблене, не таке, для вищих/нижчих, худіших, тут тобі не місце, звали звідси, інші радо прийдуть на твоє місце і т.д.
Аноним_1858• 09 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Да.
Аноним_1858• 09 июля 2025
Ответ дляНе за Будка
Я снимала квартиру, где дом был отдаленный, красивое место, все хорошо. Не все нравилось, но не критично.
Сняли зимой, когда окна закрыты были. А пришла весна и открыли окна, под окнами оказалось, что на дороге металлическая пластина лежала, что то там закрывала. И каждое утро, начиная часов с 5, каждая проезжающая машина создавала грохот
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляАноним_1858
Вас тут не зрозуміють. Скажуть, що якась пластина вам заважала жити, що ж ви не бачили тої пластини, як заселялись? Не чули на вулиці, як вона гримить?
Аноним_1858• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А я не жду понимания. Я забила на ту пластину и прожила в той квартире год. Это лишь пример того, что все предусмотреть невозможно.
И есть ещё нюанс, где одному может быть нормально, а другому дискомфорт, потому что по разному работают сенсорные системы, воспринимается звук по разному.
Попробуйте поискать плюсы в новом жилье и создайте свой уют. Я обычно захожу на АлиЭкспресс и покупаю всякие мелкие штучки, чтоб обустроить под себя что то.
Попробуйте посмотреть на ситуацию, как возможность экспериментов. Эти квартиры и правда дают опыт, как я хочу или не хочу, чтоб было.
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляАноним_1858
Якщо чесно, не хочу нічого купляти. У нас і так забагато речей, які потім треба буде перевозити, і за кожну річ ще платити за перевезення. Але ви маєте рацію. В чомусь ця локація здається безпечнішою, бо тут немає мішеней для орків. Принаймні, відомих на широкий загал. Ще це досвід пожити ближче до центру міста, раніше я жила доволі віддалено і не в самих благополучних районах. Досвід цікавий, але рік треба якось витримати.
Пописанная парта• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Открою вам секрет, я работала в агентстве. Полно квартир от хозяев.
И прежде, чем подписывать контракт на год, я бы прошлась вокруг, посмотрела, что рядом, какие магазины, где рынок. Или изначально искала квартиру в удобном районе. Найти неудобную квартиру в степи возле железной дороги, и надеятся, что поездов не слышно - это особый вид искусства
Пампушечка• 09 июля 2025
Про атб якась нісенітниця. Не можуть ціни в одному магазині бути вищими за інші магазини з тої ж мережі. Ми багато їздимо і коли я йду в АТб в умовному Солотвино чи Чорноморська, то я купую потрібні мені товари за такою ж ціною, як і в Києві. Звісно, що місцеві йогурти чи хліб будуть мати іншу ціну. Але фрукти-овочі, алкоголь, крупи коштують однаково
Пописанная парта• 09 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Могут. Мы купили частный дом, который расположен по середине между двумя районами. 10 мин к одному и так же 10 мин к другому. Территориально мы входим в один из этих районов, и я как порядочная стала там на учёт в поликлинике по беременности и туда же потом с ребенком ходили в развивайку. Район серый, сталинки, пром зона, рынок - с далека все красивое, подходишь, это уже мумии, а не фрукты. И атб там тоже убогое. Вот ну нет ничего, нужного тебе, все в 2х экземплярах и не то, что ты хочешь. В итоге, я все перевела в другой район, где цивилизация, все яркое, живое и на перекрестке 2 атб, класс и рост.
Ну, это опыт, да. Чтобы это понять, надо было туда поездить одно время и сильно разочароваться. Но мне было тогда до 30 лет, и опыта не было. А автор уже почти 20 лет на съёмах, можно уже понимать, что хочется и чего точно не надо
Аноним_1858• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну ось, безпека і справді важлива сьогодні.
автор Люблю ВалЄру • 09 июля 2025
Ответ дляПампушечка
Ні, не однаково. Наприклад в нашому АТБ тунець Своя лінія у власному соку 51,90, а взагалі по мережі він 49,90.
Пампушечка• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дуже дивно. Тоді робіть онлайн замовлення з самовивозом з вашого.
ОноВамнадо• 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
у нас взагалі 53, 90
Криниця щастя• 08 августа 2025
Ви дивна... в несвідомому стані квартиру оглядали?
А про чашки та полиці якийсь сюр...
Вам краще не квартиру міняти, а своє ставлення. В новій буде таке ж саме...
Можливо треба заспокійливі пропити, як мінімум.
Зараз всім тяжко. Але подумайте, що ваші,,проблеми,, в порівнянні з проблемами тих у кого зруйновані житла-просто пшик...
Подякуйте Всесвіту, що у вас все добре!
Що живі та здорові! Та є куди ті чашки кляті ставити.
автор Люблю ВалЄру • 08 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
А про чашки та полиці якийсь сюр...
Подякуйте Всесвіту, що у вас все добре!
Дякую за знецінення і біле пальто) без вас я б сама себе так не знецінила.