Кацапи вирішили показати щось. Що їхні лапи можуть дістати найвіддаленішу частину України.
Поляки в повну бойову приводили свої ППО.
Дякую ЗСУ - це було дуже потужно. Всі живі.
Ответ дляLudaSHS
Посли є, ті що впливові, але це не України. Я вже писала, це рівень вище, наприклад Китаю. Не вірю що Маркарова, Сибіга, чи така як в Болгарії посол.. здатні вибити умови від пуйла. Навітт віткоффа пуйло прокатив.
Про дипломатію Арахамів - бачили. Тому в таке я не вірю.
Та ясно, впливових нема, нічо нема, тому ніяких перемовин! Зброї правда теж нема і людей, але то таке
Ирина-bbd0• 09 июля 2025
Ответ дляУнция яда
А что вас вообще удивляет? Я здесь уже не в одной теме честно без анонима писала, что ситуация изменилась и изменилось мое отношение к ней. В чем именно вы хотите меня уличить скринами 3 летней давности?
У других украинцев не изменилось )))
А настоящее нутро оно вот
Никуда не девалось из кацапья гнойного.просто оно мимикрировало.приспосабливалось.вынюхивало и выкрысивало инфу и ждало своего часа.пока можно перестать стесняться и ползать под плинтусами))))
А настоящее нутро оно вот
Ответ дляlaru
Це емоції все, вірити в наших послів і дипломатів - ну це індивідуально.
Перемовини є, були, і йдуть, і будуть йти, але чи вони ефективні то питання. Йшли і на арабських платформах, і кулуарно, і ще якось будуть йти, і заморозка/ припинення вогню/ стишення ( назвіть як хочете) буде тоді, коли рф буде вигідно.
І додам - кожен з пересічних українців бажає миру, це аксіома, щоб не було хибних висновків і перекручування
Ирина-bbd0• 09 июля 2025
В соседней теме с не дошедшей до Киева внучки с бабушкой из севастополя))))уже продолжают сдавать Украину кацапне дальше)))
Ответ дляLudaSHS
Яка маячня
Крім всього іншого, ті українці які мають профіт з війни, моляться на те, щоб вона продовжувалась вічно.
Ответ дляLudaSHS
Эмоции - это когда дронами по літаках на оленях. Давайте я вас забаню лучше. Не люблю демагогию, а вы очень плодовитый генератор текстов. На мою думку.
Mira29-c3c3• 09 июля 2025
Ответ дляУнция яда
«Сьогодні білі, а завтра червоні».
Mira29-c3c3• 09 июля 2025
Ответ дляItzamna
Та не, нам босым нравится. Дуже дуже. Шас виночек зарою и сама туда же.. чтоб чернозем был более плодовитый.. Самоубиться и не вякать, в угоду нашим европартнерам. Правильно я понимаю наше будущее и пэрэмогу??
Пошла за лопатой. Что не сделаешь ради умнейшего плана ’Б’ нашего 72 раза верховнейшего главнокомандующего, верю ему безропотно!! Слава Україні!
Смерть ворогам !!!!
Ирина-bbd0• 09 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
«Сьогодні білі, а завтра червоні».
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Український народ може загинути лише в руснявій окупації
А чого зараз гибне народ без окупації
Mira29-c3c3• 09 июля 2025
Ответ дляValentina shop2020
А чого зараз гибне народ без окупації
Та тому що пуйло напало на нашу землю
Valentina shop2020• 09 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Та тому що пуйло напало на нашу землю
Удалено администрацией...