Міряю від одиниці• 09 июля 2025
Втрата техпаспорта - допоможіть, будь ласка
Загубився техпаспорт на службове авто. Чи є якісь варіанти поїздити без нього, якась довідка, тимчасові дркументи? Може хто знає, підкажіть. Дякую!!!
Міряю від одиниці
• 09 июля 2025
Ответ дляДодекаэдр
А в дії є?
Немає, на жаль, авто службове
Власник автомобіля (Фізособа або юрособа) звертаються до сервісного центру МВС і отримують повторне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо не може зробити це особисто, + додатковий крок - оформлює довіреність на представництво інтересів власника автомобіля з питань отримання дубліката св про реєстрацію ТЗ.
Міряю від одиниці
• 09 июля 2025
Ответ дляBelkA08
Дякую, цей варіант - не варіант.
Міряю від одиниці
• 09 июля 2025
Ответ дляBelkA08
Дякую, цей варіант - не варіант.