Безлім на все• 09 июля в 14:44

Хто стикався з блокуванням Facebook-акаунту через “підозрілу активність”?

Мій акаунт у Facebook щойно заблокували через нібито підозрілу активність. Я вже подала апеляцію, обіцяють розглянути протягом 48 годин.
Але я нічого підозрілого не робила - додала близько 10 друзів, кілька фото, вступила до кількох груп, отримала кілька коментарів і повідомлень. Все виглядало абсолютно нормально.
Чи було у когось щось подібне? Як усе закінчилось? Чи розблокували вам акаунт і скільки це зайняло часу?
Бюст Березуцкого• 09 июля в 14:54
сама не сталкивалась, но у нас в группе частенько получали блок от фб великие продавцы, которые цены озвучивали только в личку
автор Безлім на все • 09 июля в 14:57
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую. Тільки що розблокували, але ще наклали обмеження на рекламу, потрібно провести кілька маніпуляцій, щоб їх зняти. Сподіваюсь, все буде добре
Забрызжу ядом• 09 июля в 16:23
Ответ дляБезлім на все
Везде читайте правила, а не просто сделала акк...
Хвець-тець• 09 июля в 16:36
Может впн не выключили? Меня так раньше блочило.
Аноним ФЕЯ• 09 июля в 18:42
Ответ дляБезлім на все
Тобто не безпідставно вас все ж забанили, якщо реклама для вас актуальна??