Пушап Мі мі• 09 июля в 17:05
Остеохондроз може давати коливання пульсу і тахікардію?
Остеохондроз може давати коливання пульсу і тахікардію? Чим лікувати Остеохондроз?
Лукава Кішка• 09 июля в 18:36
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, саме ви, раз в маячню вірите
Я вас читаю і страшно за українську медицину.
Домовенок Кузя• 09 июля в 18:37
Ответ дляЛукава Кішка
Реабілітаційні заходи від псевдоспеціалістів до медицини не мають стосунку
Лукава Кішка• 09 июля в 18:37
Ответ дляАлина-1240
Вы эт, хоть габапентин назначайте, у него побок меньше вместо прегабалина🤣
Та кого волнуют те побочки! То ж главное, чтобы «вылечить» пациента в коаткосрочной перспективе. Замаксировать и приглушить источник проблемы. Но рано или поздно пациенты потом ползут к ортопедам и реабилитологам.
Лукава Кішка• 09 июля в 18:39
Ответ дляДомовенок Кузя
Якби не публічний форум, я б назвала пару прізвищ, можливо, вам би стало соромно. Але це не точно.
Бережи Боже від таких спеціалістів, як ви.
Домовенок Кузя• 09 июля в 18:42
Ответ дляЛукава Кішка
Пару прізвищ шарлатанів недоспеціалістів? Відкриваєм протокол і дивимось як лікується М42.10
Алина-1240• 09 июля в 18:43
Ответ дляЛукава Кішка
Так человеку и так дурновато, он дерганный к тому же, схватит на прегабалине побочку или отмену и круг замкнулся
Лукава Кішка• 09 июля в 18:46
Ответ дляДомовенок Кузя
Пару прізвищ лікарів з величезним досвідом, включно з хірургічним, які в прямому сенсі ставлять людей на ноги.
Це тільки недоучки не можуть ані діагностувати, ані вилікувати. Лише замаскувати на деякий час проблему, як це робите ви.
Домовенок Кузя• 09 июля в 18:47
Ответ дляЛукава Кішка
І використовують вказану вами маячню?
Лукава Кішка• 09 июля в 18:50
Ответ дляДомовенок Кузя
І використовують вказану вами маячню?
Маячня - то вдавати із себе лікаря, не зазубривши аж нічого, окрім протоколів. Елементарну фізіологію в частині взаємодії кісток, суглобів, звʼязок, мʼязів, нервів, судин вам вивчити не заважає.
Конотопська відьма• 09 июля в 22:12
Ответ дляЛукава Кішка
Мне кажется, в этом и состоит вся суть современной медицины, в частности так называемой ’доказательной медицины’ - маскировка симптомов. Причины и суть никому не важны и не нужны.
Лукава Кішка• 09 июля в 22:17
Ответ дляКонотопська відьма
Не поверите, я читала ответы этой «врача» и как раз подумала, что все четко в стиле агрессивной секты «доказових». Интересно, что это за эксперимент и кто его оплачивает.
Вы абсолютно правы: все направлено на то, чтобы «присыпать сверху хлоркой» с временным эффектом и сопутствующими побочными, где риск очень часто вообще не равен пользе в случае с некоторыми препаратами (как из пушки по воробью), но с заботливым видом помощи пациенту, но нискать и не устранять причины.
По теме: даже в странах ЕС, где медицина «запротоколена» по самое не могу, где упор на агрессивное медикаментозное лечение, не докатились до того, чтобы отрицать эффективность и важность ЛФК, кинезиотерапии и т.д.
Домовенок Кузя• 09 июля в 23:03
Ответ дляЛукава Кішка
🤦🤦🤦
Домовенок Кузя• 09 июля в 23:06
Ответ дляЛукава Кішка
А по суті?
За ким я буду?• 10 июля в 19:24
Ответ дляЛукава Кішка
Щоб не писати нісенітниць, то зверніться із запитанням до ортопеда з досвідом (краще до ортопеда-вертебролога або реабілітолога), він розповість, як інколи остеохондроз може впливати на мʼязи, судини, нервові закінчення. Толковий чесний лікар вам розповість, які в людей трапляються болі, запамороченя і навіть коливання тиску, пульсу.
Так, 80% ортопедів зі стажем розкажуть вам таку історію, близько 10% руками розведуть, бо щодо поробиш, але можемо уколи проколоти, на якийсь час біль покине. А ось 10% ортопедів, що залишилися, які теж мають досвід але ще і не лінуються отримувати нові знання, розкажуть вам те, що говорю я. Єдині ліки - рух.
А з панічними атаками до психіатрів.
Лукава Кішка• 10 июля в 20:01
Ответ дляЗа ким я буду?
А з панічними атаками до психіатрів.
Саме так. Рух та спеціальні вправи для формування та підтримки в тонусі мʼязового корсету, який, в свою чергу і зокрема, триматиме хребта у анатомічно правильному положенні. Але якщо якісь дегенеративні зміни вже призвели до того, що спазмовані в певних місцях мʼязи викликають затискання судин та нервів з відповідними больовими та неврологічними симптомами, то в цій гострій стадії просто рух ніяк не допоможе, а деякі вправи можуть навіть нашкодити. Питання лише в тому, що лікарі зараз здебільшого нехтують скаргами на опорно-руховий (а деякі з них іноді ну дуже сильно нагадують симптоми панічних атак) і не хочуть бачити в цьому жодних причин, одразу направляють до психіатрів.