Планшетница• 09 июля в 17:11
Пересадка у Хелмі в Варшаву.
Дівчата,підкажіть ,будь ласка,як там проходять стиковочні рейси?не запізнюється потяг до Хелма?
Не можу зрозуміти на який потяг мені краще купити квитки,якщо з Варшави Західної мені їхати далі в 16.00.скільки часу потрібно закласти на пересадку та на дорогу далі?
Можливо тупі питання,але не їздила раніше і хвилююсь.
Планшетница
• 09 июля в 17:15
І дивлюсь на сайті Koleo щоб купити хелм-варшава західна-всі рейси практично з пересадками….
муха в кедах• 09 июля в 17:15
В мене особисто не було досвіду з запізненням. Тут читала, що було таке
В 5.44 приїздить, в 7.01 інтерсіті до Варшави. В 10.14 Варшава всходня
Якщо поїдете пізніше, то лише в 16.11 будете там. Це якщо без запізнень
муха в кедах• 09 июля в 17:16
Ответ дляПланшетница
Ну бо він їде до східної
Планшетница
• 09 июля в 17:16
Ответ длямуха в кедах
Дякую,мені до того ж Варшава західна потрібна…в 16 автобус далі.
Тоді тільки варіант в 5.44 прибуття