Фиона Шрековна• 09 июля в 21:20
Скільки часу в середньому витрачаєте на полив у спекотний день?
Мама фіфті цента• 09 июля в 21:28
Город і клумби поливає крапельний. Газон - десь годину, ходжу переставляю поливалку. Не люблю бігати зі шлангом.
Пік Антна• 09 июля в 21:32
Квіти на вікнах і за вікном - 30-40 хв. Довго через те, що не зручно з маленькою ємністю за вікном поливати, ще й треба обережно, щоб не лилася вода
Сіточка• 09 июля в 21:33
Не менше години точно. Якщо прям все (город, квіти, кущі малини, ожини, смородини і тд) то не менше як півтори години.