І батьків складно засуджувати за це,люди просто хочуть жити в себе в оселі ,але росіян та росію не зміниш...
Халли Галли• 10 июля в 12:28
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
В селах редко забирают. Круговая порука.
Алина-1240• 10 июля в 12:28
Ответ дляХалли Галли
Та это дичь совсем....
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
А що там не так?
Дитину вбили росіяни ось ,що страшне.
Алина-1240• 10 июля в 12:29
Ответ дляНаталка -русалка
А що там не так?
Дитину вбили росіяни ось ,що страшне.
Удалено администрацией...
Алина-1240• 10 июля в 12:30
Ответ длячаревна
Если не ошибаюсь вы фото ссаоей комнаты выкладывали, так у вас срач такой же. Вы написали вас устраивает, вот и их тоже
Млин, то у меня оно новое все, просто в куче
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Все там нормально,ви не бачите все для дитини?
І так не у всіх евро ремонт.
Ответ дляАлина-1240
Так дайте і цим людям гроші на ремонт
Алина-1240• 10 июля в 12:32
Ответ дляНаталка -русалка
І так не у всіх евро ремонт.
Удалено администрацией...
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
То манеж називається...
Ответ дляАлина-1240
Нормального вида?
Так цілком,я не бачу проблеми взагалі.
Видно,що все для дитини і про дитину піклувались.
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 10 июля в 12:39
Ответ дляАлина-1240
А в голову не приходило, что после взрыва не будет чисто, аккуратно и красиво?
Алина-1240• 10 июля в 12:40
Ответ дляНаталка -русалка
Так цілком,я не бачу проблеми взагалі.
Удалено администрацией...
Ответ дляЕленка14
Але у вас ще гірше, і це до вас нічого не прилітало. А тут ми бачимо наслідок руйнування, коли все летить -відвалюється-падає
Тут вже не про нове чи старе говорити,дитину не повернеш
Не хочеться засуджувати людей ,що вони народили та ростили дитину практично біля зони бойових дій,окупації,але все ж...
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Через що померла дитина?
Алина-1240• 10 июля в 12:46
Ответ дляНаталка -русалка
Через що померла дитина?
Удалено администрацией...
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
А куди мали забрати?
В Херсон в дитячий будинок?
Як дитина загинула? Осколки? Нічого не ясно
Як же шкода. Дитина себе не врятує.
Пздц.
Росія чи не росія тут убиває, но мені складно зрозуміти лишати дитину в селі - без підвалу, метро, коридору. Тим більше є випадки ж! Не можу я виправдати. Хоча ті дорослі мого схвалення не питали.
Як же шкода. Дитина себе не врятує.
Пздц.
valleriya14• 10 июля в 12:55
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Ваш как то в клоаке живёт. Почему не забрали соц службы? И кроля тоже передать волонтёрам. Он тоже в ваших кучах мусора бегает.
Обсуждать вещи и дом, куда прилетел дрон и убил ребенка… совсем Советчица чекнулась.
Не ехали родители никуда, так как мужчины просто не доедут, а женщинам нужны деньги на новом месте. Я про бесплатные квартиры не слышала и даже про жрачку бесплатную не в курсе. А так все гуртом пытались выжить. Не вышло. Зато советчицам есть о чем языками почесать. Ремонта им в прифронтовой хате не хватает…капец.
OneTimeUser• 10 июля в 12:59
Ответ дляTeonaa
Як же шкода. Дитина себе не врятує.
Пздц.
Як же шкода. Дитина себе не врятує.
Пздц.
Так, здається уламок (( Справа в тому, що це село, порівняно з Херсоном, досить не близько від ЛБЗ. І це скоріш за все був не просто ФПВ, а ударний дрон по типу літака. Підозрюють, що у дрона міг сідати вже аккумулятор і росіяни вирішили вбити хоч когось, хто перший під руку попався (( Вони і в самому Херсоні так роблять з ФПВ: можуть навіть просто в собаку його запустити, якщо вже втрачається сигнал. Тренування, так би мовити.
Киев_Елена• 10 июля в 13:04
Ответ дляOneTimeUser
Какой бред, уж извините…