Чучало яблуні• 10 июля 2025
Гіпергідроз обличчя
Є проблема - сильний гіпергідроз обличчя і шиї. Якими засобами дієвими можна боротися? Брала засоби за 1000+ грн, толку майже ніякого. Зараз взагалі дивлюся на пасту Теймурова. Але кажуть, для обличчя її неможна.
Тану на сонці• 10 июля 2025
48, сдавала пакет анализов, гинеколог прописал, климакса нет. Зато щитовидка хромала и сейчас удалена, эндокринолог уверяет, что терморегуляция зависит от здоровья щитовидки
Чучало яблуні
• 10 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
от може бути
Лікар мені теж клімаксом пояснила це. Пару засобів порадила, але не допомогли вони. Сказала тоді просто підбирати. Поки не виходить. А так хочеться, щоб макіяж хоч трохи затримувався на обличчі
Чучало яблуні
• 10 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
Я здавала купу всього. На мій вік все в нормі. Щитоподібна теж.
Тану на сонці• 10 июля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
И еще как только набираю лишние 5 кг, сильнее потею. Но избавиться от них в нашем возрасте очень тяжело
Чучало яблуні
• 10 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
Та причин вистачає. А от як з цим боротися - складне питання
Чучало яблуні
• 10 июля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я минеральной пудрой пользуюсь, тоже лицо потеет и голова
А якою саме, не підкажете?