Міс Всесвіт• 11 июля в 00:19

Вам не набридла ситуація з квитками на потяги?

Єдиний адекватний вид транспорту для пересування Україною, і така шляпа з квитками.
Мао_Мяо• 11 июля в 12:34
Ответ дляЯ не в теме
Так, я теж пришиблена і купую купе собі. Бо хочу їхати з комфортом. Бо наш народ, на жаль, не знає елементарних правил поводження та виховання. Ознайомтесь, корисно:
1. не лізти з спілкуванням до інших людей, не розпитувати де ви їдете й чого
2. не їсти смердючу їжу, не пригощати нею людей
3. не дивитись грьобаний тікток без навушників
4. не хропіти й мати маску, якщо ви кашляєте
5. не просити мінятись полицями чи місцями
6. не бухати в потязі
7. не вважати, що всі навколо тобі щось винні
8. мати повагу до людей і не заважати нікому
9. не допускати того, щоб ваші діти комусь заважали
10. не перетворювати купе на дитячу кімнату, де можна скрізь лазити й орати
Багато хто з людей намагається перетворити поїздку потягом на якусь прям розважальну пригоду, де треба з усіма познайомитись, нажертись та розважитись.
Дякую, поки не навчаться себе поводити - їздитиму в купе сама.
Ви соціопатка?
Є таке поняття як громадський транспорт, укр залізниця входить а систему громадського, загальнодоступного транспорту, свої правила будете писати на дверях власного житла.
Сьогодні зі мною їхали потягом прекрасні люди, бабуся з внучкою 3-тьо класницею. Ну що коли дитина рано прокидається? Дівчинка ненароком розбудила спочатку бабусю, а потім інших подорожуючих але це така класна дівчинка, море позитиву, як можна не любити людей навколо ?
Мао_Мяо• 11 июля в 12:36
Ответ дляАйболитная
не знаю як це можливо, і як вони іменні квитки перепродають
Хтось зараз звіряє квитки? Останнім часом не бачила
Айболитная• 11 июля в 12:36
Ответ дляМао_Мяо
звіряють
Хвець-тець• 11 июля в 12:36
у меня пока не было ситуации, когда я б не купила нужный мне билет... Но я редко езжу, только летом из Киева в Польшу и обратно. И летом же отправляю маму с сыном в какой-то санаторий (в этот раз нужен был Киев-Хмельницкий и обратно, вообще без проблем). Еще в этом году в июне ехала из Вены в Киев с ребенком, купила билеты и на прямой поезд Вена-Киев, и на пересадочный через Чоп (прямые потом сдала). Никаких проблем не было вообще
Мао_Мяо• 11 июля в 12:37
Ответ дляАйболитная
звіряють
В дорогих
Розбещена цяточка• 11 июля в 12:37
Я сьогодні купувала увитки на 30 липня рівно за 20 днів. За 5 хвилин до 8 аже чекала і була готова купити квитки. Продаж відкрився о 8.02 бачу купу квитків а купити не можу. Обираю квитки сайт думає хвилин 10 і не підтверджкє замовлення. Ловила в з телефону і з компа - та сама історія. Змогла купити тільки о 8.40 і не ті квитки, що хотіла. Дитячу знижку ввести не вдалося, система просто не дає можливість ввести пільги.
Пупс• 11 июля в 12:42
Ответ дляДама_из_рекламы
На авто мне нельзя т.к по состоянию здоровья я рыгать желчью уже начинаю через пол часа поездки даже с драминой. Ещё вопросы? Дело не в том, что я не люблю толпу, а в том, что люди быдло. О других они не думают кашляя своим туберкулёзом или что там у них, так почему я должна о ком-то думать? Я не мать Тереза, сорри
у вас психрасствойство? боитесь микробов?
woman Warrior• 11 июля в 12:43
Ответ дляМао_Мяо
Ви соціопатка?
Легко.
Особенно читая Советчик и понимая,что за таки анонимом твой попутчик)
Айболитная• 11 июля в 12:50
Ответ дляМао_Мяо
В дорогих
ви би ризикнули сідати в потяг по чужим квиткам? Я наприклад ні
Чудовий каламбур• 11 июля в 12:50
Ответ дляЯ не в теме
6. не бухати в потязі
Не зря говорят что подобное притягивает подобное
Вот сколько раз я ездила в поездах - ко мне никто не приставал с расспросами, никто мне не мешал, все дети которые ехали вокруг меня были адекватными и вели себя как дети. Никто меня ничем не угощал и насильно не предлагали попробовать их курицу и яйца.
А почему с Вами такое приключается я даже не знаю)))
Айболитная• 11 июля в 12:50
Ответ дляРозбещена цяточка
аналогічно вчора купила, думала інфаркт отримаю, по 10 разів бронюю, а воно мені 404 помилка. З телефона таки надійніше і швидше вийшло
Чудовий каламбур• 11 июля в 12:52
Ответ дляМао_Мяо
Ви соціопатка?
Пора уже вводить персональные вагоны)))) вот едет состав, в нем 100 вагонов и в каждом одна нимфа. Один пассажир.
Сразу видно кого везут
И большими буквами на вагоне ’Комфортний’
И начальник поезда ходит между вагонами на цыпочках (чтобы никому не мешать) с опахалом.
Гірчинка• 11 июля в 12:59
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну я думаю, краще викупити СВ і зайняти одній особі 2 місця, чим купе - один на 4 місця?
По разному получается)
Гірчинка• 11 июля в 13:09
Ответ дляЧорнобаївка
Два СВ ВСЕГДА дороже, чем 4 купейных.
Их меньше, не всегда получается поймать
woman Warrior• 11 июля в 13:10
Ответ дляЧудовий каламбур
Сразу видно кого везут
Пора бы перестать быть озабоченной чужими делами.
Кто как считает нужным,так и едет.
Гірчинка• 11 июля в 13:15
Ответ дляМао_Мяо
Ви соціопатка?
Девушка писала же об отсутствии элементарной вежливости
Какая социопатия? 🤦🏻‍♀️🤨
Мао_Мяо• 11 июля в 13:16
Ответ дляАйболитная
Я не розумію як можна перепродати. Вчора чула, що допустім провідники беруть за подвійну вартість , кажу розкажіть схему іноді треба, а маршрутка дорожче навіть ніж подвійна плата в провідника, і тут співбесідниця затихла, тобто попатякати то добре, а до справи, почала мені казати, що то треба мати телефон провідника і домовлятися(ага, лиш я знаю, що бригади працюють позмінно, це скільки треба мати телефонів провідників, щоб перекрити можливість на маршруті)
Мао_Мяо• 11 июля в 13:17
Ответ дляЧудовий каламбур
Сразу видно кого везут
Ви мене почули
Мао_Мяо• 11 июля в 13:22
Ответ дляГірчинка
Какая социопатия? 🤦🏻‍♀️🤨
Треба мати терпимість. Люди що подорожують громадським транспортом виховані в різних культурних середовищах,треба якось це розуміти. В минулій поїздці , в залі очікування коло мене сиділи брат і сестра (розкішна дороговдягнена молода циганка,яка розказувала подружці одесттці-циганці по відеозв´язку, що їде в Київ у гості, все круто: нігті, вії, одежа гарна, якісна, телефон ) , від її питання яке вона мені задала, але я відповіла спокійно, я була вражена: Ви грамотна я, да? А посмотрите пожалкста какой у нас вагон и места в поезде, я не понимаю. Кажу: ми з Вами в одному вагоні. Братик: класно , ми тепер не потєряемся. От так буває їздять дуже різні люди
100pudov• 11 июля в 13:23
Ответ дляОднозначная
Набридла не те слово ! Що ж з цим робити?..
Молчать и терпеть. Что же ещё?
Чудовий каламбур• 11 июля в 13:33
Ответ дляЯ не в теме
6. не бухати в потязі
Кстати именно такие как Вы, ’комфортные’ считают что все Вам что-то должны. Соблюдать и лелеять Ваш личный комфорт. Всем до одного места он. Как Вы к людям так и они к Вам. Если Вы так сильно ненавидите людей и они Вам мешают на каждом шагу, то не удивляйтесь что всем им будете мешать и Вы.
Ацетилсалициловая кислота• 11 июля в 13:47
Ответ дляЧорнобаївка
С утра проснулась - первым делом иди на Советчицу и открывай две темы:
- Как жить с такими ценами на всё?
- Почему за две недели до выезда я не могу купить четыре нижних купе во Львов, Одессу, Трускавец и Солотвино?
За две недели слишком рано. Дня за три))
Ацетилсалициловая кислота• 11 июля в 13:48
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дно.
Вам здоровья пожелали, а вы в ответ наехали.
Не мешайте женщине болеть
Мао_Мяо• 11 июля в 13:49
Ответ дляЗаведУющая
В мене єдина думка, що УЗ хоче показувати себе збитковою компанією, щоб отримувати дотації від держави. Інших пояснень нема.
Ще й ось що пишуть
Це про вантажні перевезення, руда, вугілля, метал...
Мао_Мяо• 11 июля в 13:51
Ответ дляВсе будет, но потом
кум працює на ЖД. говорить,що на ремонт локомотивів нових запчастин взагалі не привозять,ліплять,знімаючи зі старих.
так що шляпа буде не тільки з людьми.
Те саме і з рельсами, виробник рельсів один з металургійних комбінатів окупованого Маріуполя ...
Ацетилсалициловая кислота• 11 июля в 13:51
Ответ дляГолубая фишка
А вы пробовали когда-то купить билет Киев -Харьков и обратно? На ночной поезд. За 21 день, 2 недели, за 2-3 дня, за 1 день? Их тупо нет. Чтобы люди переплачивали до Львова или покупали у перекупов. А, еще знаете прикол? На них нельзя поставить авто выкуп. И таких ситуаций масса. Не смешите. Вся страна жалуется, у одной у вас проблем нет
Попробовала
Ацетилсалициловая кислота• 11 июля в 13:54
Ответ дляОцененная
Зараз проблема не тільки літом, а цілий рік. Весною на Львівський потяг квитки не купиш, восени також.
Я в мае ехала билеты купила за 4 дня
Мао_Мяо• 11 июля в 13:54
Скинула тему в зворотній зв´язок Укрзалізниці. Хай читають реальну ситуацію
Чорнобаївка• 11 июля в 13:54
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я тут всем бидосям, сидящим без билетов, нашла варианты. Каждой - свой. Со скринами. Вплоть до страницы оплаты. Даже на прямой в Будапешт.
И никакой благодарности...
Мао_Мяо• 11 июля в 13:55
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я в мае ехала билеты купила за 4 дня
Я в травні купувала/здавала легко і просто, а це як щось сталося, на потрібний мені поїзд за три години продається 95% квитків за 20 днів наперед. Він ще ходить через день, квитки викидають лише за 10 днів на перед