Міс Всесвіт• 11 июля 2025

Вам не набридла ситуація з квитками на потяги?

Єдиний адекватний вид транспорту для пересування Україною, і така шляпа з квитками.
Дама_из_рекламы• 11 июля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Навіщо ви тут оправдовуєтеся перед невідомим жінками. Дай Боже всім здоровʼя і хай він береже всі від таких хвороб.
Не думаю, що саме в вас проблема тотального дефіциту. Вам радять їздити на авто, ну так можна всім порадити, хто пише . Турбуйтеся про себе , наскільки можете . Бо всі інші живуть своє життя і всі ці розмови про думки про інших, це лірика.
Пів року мого життя тривало лікування, крім найближчих людей я не цікава була нікому , всі були зайняті своїми проблеми і своїм життям
. Нажаль, таке життя і 99% людей такі, в цьому немає нічого дивного, бо комусь важливіше їхнє, а не те, як вам.
Ну ви це помітили з відповідей тут.
Удалено администрацией...
Научительница• 11 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
напишите мне, поищу контакт сейчас
Это какой то секрет? Как же их тогда массово выкупают и перепродают, если контакты нужно так долго выспрашивать?
В гугле нету
Луковая• 11 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
То хоч Ви напишіть, де Ви бачите тих перекупів???
З ОЛХ за 999грн. Опис
Бронирование билетов на Жд
Поможем решить билеты на Жд на любые направления

Пошук та бронювання квитків здійснюється за передоплатою у розмірі 1700–2200 грн за кожен квиток (в залежності від типу квитка)

Оплата квитків проводиться після їх викупу (за день до відправлення).
Видача квитків — за добу до відправлення в електронному форматі.

Передоплата повертається, якщо квиток не вдалося забронювати.
Передоплата НЕ повертається, якщо клієнт самостійно відмовився від бронювання.

Перерахування передоплати є підтвердженням згоди з умовами бронювання.
Ацетилсалициловая кислота• 11 июля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Можливо, хоча мені здається, що яким вже не їхала ( ми ж про Польшу) , оті їхні клітушки- купе, де вісім людей їдуть ніс в ніс теж ще те, задоволення, причому купувала квиток у вагон, де сидіння по типу Інтерсіті, а приїхало «що попало», потяг з назвою « Зефірка» а по факту 🤢, години три стояла в проході біля відкритого вікна, щоб не вчамріти.
А от приміські електрички , в порівнянні з Українськими, здивували в кращу сторону.
Polregio то западный жд переаозчик. Второй класс обычные вагоны но такие засраные. Туалеты вонючие грязные пол с какими то засохшими лужами крошками мусором. А эти купе где рядочком все сидят друг на друга смотрят вообще жуть. Ещё и первый класс. Я сажусь возле двери и не даю закрывать её))
Научительница• 11 июля 2025
Ответ дляЛуковая
З ОЛХ за 999грн. Опис
Бронирование билетов на Жд

А как знать это реальный перекуп или зона развлекается?
Нічого вдягти• 11 июля 2025
А Куда треба?
Я їжджу часто
Квитки є
Викидають
Можна купити навіть день в день
Луковая• 11 июля 2025
Ответ дляНаучительница
А вы зайдите в профиль, почитайте, подумайте. Легче всего вопросы генерировать.
woman Warrior• 11 июля 2025
Ответ дляНаучительница
В гугле нету
Вы спросили-я ответила.
Не знаю, у кого вы спрашивала ранее, я увидела ваш вопрос и написала.
Не нужно-зачем спрашивать.
ГонУрова дівка• 11 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Перекупы скупают чтобы потом продать в три дорога. Пора уже запретить выкупать по 3 купе для одного пассажира ’с целью комфорта’ итд. Некоторые неженки повыкупают по 3 купе на себя любимую, а другие люди потом доехать не могут к больному или раненному итд.
причем тут перекупы и выкуп купе?
ГонУрова дівка• 11 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Если у Вас такие проблемы со здоровьем, то Вы должны позаботиться о личном транспорте. Но извините, если Вам станет плохо в вагоне метро например - весь вагон не выйдет и вся ветка метро не подождет пока Вы проедете со своей желчью из пункта А в пункт Б. Я Вам сочувствую, но ещё раз -это общественный транспорт. Другие пассажиры имеют на него такое же право как и Вы.
так пусть первые выкупают купе, кто успел, тот и съел
КарамбОлька• 11 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
УЗ анонсировала что сокращение персонала будет, то ещё не та шляпа будет. И машинистов не останется.
Пассажиры сами будут водить поезда
КарамбОлька• 11 июля 2025
Ответ дляГірчинка
Я выкупаю купе себе
Хахаха
Не запретят это)))
Так вот кто виноват в нехватке мест на ж/д
КарамбОлька• 11 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну жизнь такая штука, сегодня есть, завтра нет, сегодня мы живы, а завтра машина сбила. Но кстати, если вам от этого полегчает, то я не выкупаю купе кстати, не вижу смысла, я езжу в купе проводника за доплату, это абсолютно всегда доступно. Вам полегчало или снова ущИмляют?
А второй проводника куда девается?
Правильно_Валерчик• 12 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
От я б це заборонила ,гидко дивитися ,як ці туші сидять собі спокійно,коли військовий із важким рюкзаком стоїть.
А вам не спадало на думку, що люди можуть бути хворими? Рюкзаки військові не на собі тримають, а знімають, і в данному випадку сидячий військовий буде дивніше виглядати. А взагалі, вже ліплять цих військових аби куда, це як тяжка артилерія, коли не вистачає інших аргументів
Всюди влазю• 12 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
Перекупи робітники Укрзалізниці в касах , все налагоджено давно....
Закусенец• 12 июля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Подскажите, пожалуйста, куда писать жалобы?
Официальный сайт - uz.gov.ua. Там есть обратная связь
Докладальниця• 12 июля 2025
Не знаю як було раніше з цими квитками, але зараз єсть проблема
всегдаДаДа• 13 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Від чого хворі?
Від зайвої ваги то цілком логічно,але не уступити військовому із куплю речей місце це просто дно,гидота!
І сидячий військовий після поранення буде дивно виглядати, якщо сяде із палицею?
Правильно_Валерчик• 13 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Від чого хворі?
Ви не знаєте. Зайва вага це не завжди просто обжиралово, є купа проблем зі здоров´ям які провокують зайву вагу. Просто ефект ’військовий’ не проканав і ви вирішило додати до образу палицю? Мій чоловік був військовим, нажаль загинув, і сам мав проблеми зі здоров´ям, але він ніколи не сідав у транспорті
всегдаДаДа• 13 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Чому не сідав?
Веселуха Муха• 13 июля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Два СВ ВСЕГДА дороже, чем 4 купейных.
СВ 1700 грн, купе 800 грн, если детский, то дешевле. 200 грн- это такая ощутимая разница?
Чорнобаївка• 13 июля 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Ну, для начала, вы написали, что два СВ дешевле чем купе, на так ли?
Так вот, два СВ ВСЕГДА дороже, чем 4 купе.
Какая разница - на 200 или на 2000? В поездах есть св по 2100, а купе по 480. Разницу сами посчитаете?
Правильно_Валерчик• 13 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Чому не сідав?
В мене ніколи навіть не виникало питання, от так ніколи не сідав