Сіточка• Изменено 11 июля в 00:43

Чи є сенс шукати роботу через Службу зайнятості?

Поділіться, у кого був такий досвід, ши успішний? Знайшли роботу?
На сайті Служби зайнятості ті ж вакансії, що і в місцевих центрах зайнятості?
Чи краще на Робота.юа?
Кукусикиииииии• 11 июля в 00:43
у меня был опыт. Давно.
Наверное, успешный, потому что не удалось отвертеться). Там же куча нюансов - например, нельзя отказываться, если подходит по большинству параметров.
Проработала там полгода
Анти-анонім• 11 июля в 00:43
Я там двічи була,щоб тільки виплати отримувати.Два рази по 9 місяців стояла,і нелегально працювала.Хай вже вибачають))
Але може пощастити,якщо у вас цікава професія і гарний досвід.Двоє знайомих потрапили до Міністерства та НБУ ,після того як закрили їх організацію.
автор Сіточка • 11 июля в 00:44
П.С. Дуже давно не шукала роботу. Звільнили за скороченням штату.
Надіслала резюме у 20 компаній. Пройшло два тижні, ніхто не написав, не зателефонував.
Бавовна• 11 июля в 00:45
Ні, цю службу треба ліквідувати. Це найпростіша та найганебніше служба в державі. Просто перевод грошей у природі.
автор Сіточка • 11 июля в 00:47
Ответ дляАнти-анонім
Але там, мабуть, був конкурс на посаду держслужбовця. Не факт, що однозначно візьмуть.
автор Сіточка • 11 июля в 00:48
Ответ дляБавовна
У вас настільки поганий досвід був?
Бавовна• 11 июля в 00:49
Ответ дляСіточка
У вас настільки поганий досвід був?
Не раз, а 4 рази при різних президентах. Це ні про що. Люди може там і нормальні, але результат на виході нульовий і ходиш туди на відмітку як в поліцію.
Мова йде не про саму безтолкову службу, а про те скільки людей від них взяли на роботу і ті люди пропрацювали хоча б рік, а не місяць. Та взагалі 0.0000001% людей. Це або жек, або тцк (військові посади) зараз. А так, усі кажуть ми вам передзвонимо і ти реально, спілкуючись розумієш, що організація в яку тебе направили така собі, ціну набиває, але самі вони ломаного цента не варті. Якось так.
автор Сіточка • 11 июля в 00:54
Ответ дляБавовна
Дивлюся на сайті у них...Там зарплати вказані на мою посаду..8500 грн..
Це справді повна ставка чи що..
Анти-анонім• 11 июля в 00:54
Ответ дляСіточка
Так,вони їздили на співбесіди,проходили якісь погодження.Кажуть що взяли завдяки досвіду .Але більш пощастило,що були на біржі такі вакансії саме в той момент.
Бавовна• 11 июля в 00:56
Ответ дляСіточка
Це справді повна ставка чи що..
Я вам ще раз кажу, те що вони кажуть, і те куди вони вас пошлють, як далеко і на довго -це різні речі.!!!
Бавовна• 11 июля в 00:57
Ответ дляАнти-анонім
Мені теж колись пропонували іти в тцк. Я навіть папірець той не взяла.
Стигла полуниця• 11 июля в 01:01
С теми зп, что они предлагают, спасибо, не интересно!
Морковна• 11 июля в 01:05
Ответ дляАнти-анонім
А в мене в трудовій є запис що я працювала касиром. Я там три тижні відмучила в 20 років. Але коли приходила в ЦЗ мені одразу видавали листочок на якому було з десяток вакансій касира і продавця) Типу робота є, шуруй працюй, і не ставили на облік ні разу)
Анти-анонім• 11 июля в 01:15
Ответ дляМорковна
Значить у вас зарплата мала була.Бо в мене меньше 800$ ніколи середня не була.Тому хоч у мене і була розповсюджена професія,але не було таких зарплат.І згідно законодавства я могла відмовитись,що я успішно і робила.
А через 9 місяців це правило переставало працювати.Я або погоджувалась на меншу зарплату,або повинна була йти на перекваліфікацію.Ну я просто знімалася та й все
Жерица ночи• 11 июля в 01:18
Если вы не планируете становиться на учет, раньше, помню, можно было приходить и у них на компьютере смотреть вакансии, не знаю, как сейчас. С войной, знаю, ужесточили правила. Вроде бы любая работа считается подходящей, а не как раньше с зп не меньше той, которую получал на прежней работе - но этот момент лучше уточнить.
Жерица ночи• 11 июля в 01:22
Но действительно результат чаще не стоит тех усилий, которые придется приложить (ездить на приемы к своему консультанту, на лекции и т.д.). ЦЗ трудоустраивает людей рабочих специальностей и на небольшие зарплаты. Я стояла год на учете перед войной. По моей специальности (литредактор) они предложить ничего не могли, а после 9 месяцев по их правилам стали гонять по вакансиям согласно диплому (учитель), причем по всему Киеву. Без опыта работы и т.к. ездить приходилось довольно далеко меня не хотели брать (а я и не горела желанием).