Меломанка Маланка• 11 июля в 00:41

Сайт знакомств

сколько попыток нужно сделать, чтобы найти там кого-то адекватного?
Латвийские_Номера• 11 июля в 00:43
Как повезет
Котики-муркотики• 11 июля в 01:10
У меня как-то все адекватные были
Хотя с тиндер) за последнего даже замуж вышла 😆
Червона калина• 11 июля в 01:18
Никто вам не даст гарантий , что вы на СЗ встретите адекватного. Кто - то годами ищет и безрезультатно. кто - то за месяц находит.
Аніл• 11 июля в 01:29
Багато залежить від переліку вимог викочених к іскомому об´єкту)
Україна наше все• 11 июля в 01:57
Колега двічі одружувався на дівчатах з СЗ. Доречі дівчата досить забезпечені, гарні, а він корисливий мудак в красивій обгортці. Інший знайомий ще до війни на СЗ знайшов дівчину для інтимну з іншого міста, деякий час їздили один до одного поахатись, а потім поїхали закордон жити, по сьогодні разом. А на сьогодні дуже маленький шанс познайомитись на СЗ з адекватним нормальним МЧ. Ви ж бачите яка ситуація в країні, одні воюють, інші по хатах сидять і їм не до побачень і амурних справ. Подруга вже роки 3 розлучена, на СЗ періодично спілкується з чоловіками, і безрезультатно. Ще якось 23-24 рік вона ходила на побачення, навіть бувало що по декілька місяців спілкувались, зустрічались. А відколи ужесточились голодні ігри на вулицях міст, то вже і на побачення не запрошують, хочуть просто поспілкуватись, або дуже самовпевнені до себе додому запрошують)
#Пойду_кгадалке• 11 июля в 08:02
Плюсую за перший коментар! Дійсно, якщо судьба, - то все вийде й на сз. Порадила б Вам, авторе, тільки час свій цінувати, щоб не зависати занадто на тих сайтах.
Пліснявілий сир• 11 июля в 09:25
Ответ для#Пойду_кгадалке
А там без этого никак. С одним пообщаться, потом с другим, третьим, на встречу сходить - на все это тратиться огромное количество времени. Это как вторая работа после основной. Просто зарегистрироваться недостаточно.
Кондуктор автобуса• 11 июля в 09:50
Я несколько лет искала на нескольких сайтах
Не нашла
А кто то сразу находит
Пробуйте
автор Меломанка Маланка • 11 июля в 09:51
Ответ дляКондуктор автобуса
Не нашла
А кто то сразу находит
Пробуйте
На каких сайтах?
Кондуктор автобуса• 11 июля в 09:52
Ответ дляМеломанка Маланка
На каких сайтах?
Уже и не вспомню все, давно там не сижу
Баду и Мамба точно, еще 2 каких то
На Тиндере меня забанили почему то через пару месяцев
Денег не просила, вульгарно не выражалась, хз
Малинка• 11 июля в 10:14
Я знайшла за місяць.
Чеширская кошечка• 13 июля в 15:53
Ответ дляМалинка
Я знайшла за місяць.
Ви мій гуру. Як?? Зараз???На якому сайті?
Малинка• 13 июля в 20:20
Ответ дляЧеширская кошечка
4 роки назад