Всміхайлик• 14 июня в 18:48
Вы русскоговорящая или украиномовная?
В повседневной жизни на каком языке говорите обычно? Не когда на работе и по долгу службы общаетесь на украинском, а в семье если, и своем ближнем окружении.
Согласны с этим высказыванием советчицы? Что русскоговорящих украинцев 17-20 процентов?
Результат:
вже голосів:
182 (67.66%)
Русскоговорящая
70 (26.02%)
Украиномовная
17 (6.32%)
Суржик
Разгуляшка• 14 июня в 22:37
Ответ дляКили и Манджаро
И с каких пор говорите на украинском? В Днепре ведь почти все говорят на русском.
Не всі і то було до 22 року
Сегодня сержусь• 14 июня в 22:40
Была в украиномовной семье в гостях, они 15лет живут за границей, встречает меня их ребенок 9 лет, который никогда не жил в украине, и он так шикарно говорит на русском без акцента. У меня недоумение, родители ломанно говорят, ютуб, игры, он и на кирилице так читать научился.
Всміхайлик
• 14 июня в 22:42
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, именно ваш ’угнетаемый’ русский.
Я свой русский никогда не просила и не прошу защищать, а вы это делаете. И это вы и продолжаете войну, создавая и комментируя с воплями подобные темы, что вам как обделенной русскоязычной нужна защита в Украине, вот из-за вас и ради вас и летят российские ракеты и беспилотники по Украине.
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 22:45
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 14 июня в 22:45
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Це пппц , тАвАріщі
.
Всміхайлик
• 14 июня в 22:45
Ответ дляРазгуляшка
Якщо говорити про сучасну Україну (2024–2025 роки), то чітко поділити населення на «україномовних» і «російськомовних» вже складно, тому що дуже багато людей використовують обидві мови залежно від ситуації. Проте соціологічні опитування показують таку картину.
Загалом по Україні (мова спілкування вдома)
Українська — близько 58–63%
Російська — близько 9–13%
Обидві мови — близько 28–31%
Орієнтовний розподіл за макрорегіонами
Регіон Переважно українська Переважно російська Обидві
Захід 90–97% 1–3% 2–8%
Центр 70–85% 3–8% 15–25%
Північ (Київщина, Чернігівщина, Сумщина) 65–80% 5–10% 15–25%
Південь 30–50% 15–25% 35–50%
Схід 20–40% 20–35% 40–50%
Це узагальнення на основі останніх опитувань і тенденцій після 2022 року. На Півдні та Сході частка україномовних швидко зростає, а частка виключно російськомовних зменшується.
Якщо подивитися на окремі області:
Львівська область — понад 95% українська.
Тернопільська область — понад 95% українська.
Івано-Франківська область — понад 95% українська.
Вінницька область — приблизно 85–90% українська.
Київ — більшість уже спілкується українською або змішаною українською, хоча історично російська була дуже поширена.
Одеська область — значна частка двомовних, але українська активно зростає.
Харківська область — багато двомовних, після 2022 року значний перехід на українську.
Дніпропетровська область — переважає двомовність, але українська стає дедалі частішою.
Українська — близько 58–63%
Російська — близько 9–13%
Обидві мови — близько 28–31%
Орієнтовний розподіл за макрорегіонами
Захід 90–97% 1–3% 2–8%
Центр 70–85% 3–8% 15–25%
Південь 30–50% 15–25% 35–50%
Схід 20–40% 20–35% 40–50%
Якщо подивитися на окремі області:
Удалено администрацией...
Всміхайлик
• 14 июня в 22:46
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 22:47
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 22:48
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Я відповідаю вам у вашій манері, в цю гру можна грати в двох. А что случілося, вам не подобається?
Всміхайлик
• 14 июня в 22:48
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 22:49
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Мені до вас дуже далеко, між нами пропааасть
Всміхайлик
• 14 июня в 22:50
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 22:52
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Навчіть гуглом користуватись, поцікавтесь інформацією, розвивайтесь, а тоді заявляйте щось впевнено на підставі фактів, а не пальцем в небо, бо вам так хочеться
Добротная• 14 июня в 22:52
Да вся эта статистика нарисована лишь бы как. Я помню видела что в Одессе больше 50% на украинском говорят, но как вот, если выходишь во двор дети на русском, на улице все на русском, то разве в магазинах персонал на украинском
Разгуляшка• 14 июня в 22:55
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Це відповідь на ваше хамство от і все. Перечитайте де ви переходите на особистості та образи. А що вам ваш стиль спілкування не заходить? А що так? Для вас це новина, що вам на вашій хамській мові відповіли?
Всміхайлик
• 14 июня в 22:55
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
Добротная• 14 июня в 22:57
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Я просто не понимаю к чему такое отрицание реальности
Разгуляшка• 14 июня в 22:57
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Ви своє нутро гарно вже в 2й темі показуєте і ви його вірно описали на 100%. Молодець, сміливо
ВільнаНазавжди• 14 июня в 22:58
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 14 июня в 22:59
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 14 июня в 23:00
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Яке вранье? В чому воно виражене? Я не винна, що ви не вмієте гуглом користуватись, та не можете знайти нафантазовані 50%, а все просто, бо такого не має