Добрий день!
Дочка летить в подорож , потрібен рюкзак дорожній щоб в літак ручним багажем, параметром 40x30x20 і мандрувати зручно.
Прошу поради. Де купувати, можливо модель, будь-яка інформація з цього приводу, будь ласка?!
В офлайні. Зараз великий вибір, краще взяти обдивитися, перевірити тканину, фурнітуру, мені чоловік купив наче якісний не дешевий брендовий (раніше купували синові в школу тої ж ТМ, 10 років відслужив) в онлайні, а виявився неякісним. Купила в звичайному магазині собі, укр виробник, не за всі ношу. Ношу з задоволенням.
У мене рюкзак американ туристер, якщо набитий під зав´язку, то трохи більший за допустимі параметри, але саме рюкзак ніхто ніколи не міряв, до того ж якщо з нього вийняти якусь одежину типу светра, то рюкзак можна буде запихнути в ту рамку
А ось ще багато хто радить такі рюкзаки