Белоснежко• 11 июля в 09:34
Флікс бас до Варшави
Хто на протязі тижня проходив кордон машина-автобус?Підкажіть-чи великі черги на даний момент?Буду дуже вдячна.
Треба розуміти скільки часу закласти на можливе запізнення автобусу.
ГороховаЯ• 11 июля в 09:40
Так, великі.
Найкраще подзвонити перевізнику і запитати - вони ж щодня їздять
На днях машиною стояли 8 годин, автобуси довше.
Белоснежко
• 11 июля в 09:51
Ответ дляГороховаЯ
Так, великі.
Дякую,перевізник сказав що на кордон у них закладений час 2-3 години,а далі самі ще майте запас як мінімум 5 годин.хвилююсь,думаю може краще більше…краще будемо на вокзалі сидіти ніж не встигнути на стиковочний рейс
Нехай щастить• 11 июля в 10:17
Ответ дляБелоснежко
На минулому тижні на Шегині стояли 8годин у середу. Водій казав середа, п´ятниця самі загружені дні
Надежда наш компас• 11 июля в 10:53
Вчера ехали на автобусе, очереди не было, 2 всего перед нами, но границы проходили с 2:30 до 10:30, очень медленно, очень. В прошлом году очередь из 10 автобусов тянулась быстрее. По опыту - закладывайте 12 часов на всякие форсмажоры
УраганнаЯ• 11 июля в 12:54
Ответ дляБелоснежко
я диспетчер, правда не Фліксбасу, але ситуації однакові всюди. зараз довго стоять на кордоні туди. Назад в Україну переважно без проблем.
Белоснежко
• 11 июля в 13:10
Ответ дляНехай щастить
Дякую
Белоснежко
• 11 июля в 13:11
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую,що поділились досвідом
Белоснежко
• 11 июля в 13:12
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую,заклала 12 годин.Буду сподіватись,що все буде добре
Белоснежко
• 15 июля в 13:34
Ответ дляКотэ
3 липня їхали з сином до Варшави ,пропускний пункт Угринів,стояли 11 годин на кордоні,вчора поверталися в Україну через Краківець- 2,5 години пройшли 2 кордони.
Дякую,ну я сподіваюсь що вкладемось.Скажіть,будь ласка,флікс бас робив зупинки,де можна було щось придбати поїсти?