Хочу зняти житло у Вінниці на пару днів. Знаю що на Airbnb або Booking безпечно, але там дорогувато. На Dim.ria , OLX набагато дешевше, але хто знає як це відбувається? Треба скидати на картку аванс (бронювання) , але як при цьому не потрапити до шахраів? Чи сплачувати повністю на місці по приізду? Хто бронював, підкажіть.
ЖонДуан• 11 июля в 10:17
Всегда снимаю жилье на аибнб, заграницей и у нас . Никогда не было проблем . На букинге много фейковых отзывов .
Да_Я_ТакаЯ_• 11 июля в 10:20
І дешевше і щоб не нарватись. ))
От за$це і платите дорожче за перевірені сервіси
Липка-прилипка• 11 июля в 10:27
Ответ дляЛенивица-красавица
ищите бабок на вокзале-там минимум ризиков)
я 1 раз в Києві пробувала винаймати житло у бабки в метро. Притон - без дверей в ванній кімнаті, матраци на підлогі, треба було виварювати білизну, страшна жовта ванна. і ще купа всього негативного.
Самохвалова• 11 июля в 10:36
Снимаю на букинг уже лет 10,смотрю на рейтинг выше 8.Никогда проблем не было-ни в Украине, ни за границей
andrey_spec• 11 июля в 11:16
Тільки що бачив опцію подобового бронювання на Олуху. Сам ще не пробував. Просто перекинути аванс занадто ризиковано