Кудлата хмаринка• Изменено 11 июля 2025

Будинок. Газ по вулиці

Тільки починаю обирати будинок для купівлі, Київська область. Дуже багато оголошень зустрічаю і з готовими будинками, і з просто ділянками з припискою ’газ на вулиці в 50-70-100 метрах від будинку’. Але чому ж тоді люди так і не підвели його до ділянки? Це прям дуже дорого? Рієлтори і господарі говорити не хочуть, мабуть щоб не злякати покупця.

хто знає хоч приблизно вартість не яку орієнтуватись? Бо ж це може коштувати як десятки тисяч гривень, так і доларів..
Воленс-неволенс• 11 июля 2025
це прям звиздец как дорого!)
Экспертиза• 11 июля 2025
За проект + подключение выйдет более 100 000 грн.
Куколка-мяуколка• 11 июля 2025
Проедьте в газконтору, там вам все расскажут
автор Кудлата хмаринка • 11 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
ну це вже коли конкретний будинок виберу. А так варіантів у мене більше 10 на вибір, і в контору кожного району кататись поки не хочеться
автор Кудлата хмаринка • 11 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
2500$ виходить, ну хай навіть 3. Коли сам будинок більше 100 коштує, то наче і не велика сума. А якщо ’мазанка’ в селі, тоді да, по кишені добре вдарить таке підключення..
Солоденька цукОрка• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
На практике 5-7.
Сегодня я не я• 11 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
намного больше
Воленс-неволенс• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
а отапливать вы будете газовой плитой???
Экспертиза• 11 июля 2025
За 5-7 тысяч долларов можно себе солнечную электростанцию собрать и покрывать потребности домохозяйства почти круглогодично. Те деньги, которые съэкономите на электроэнергии за весну-лето-осень, потратите на электроотопление зимой.
Сірничок• 11 июля 2025
Це просто нереально дорого!

Розрахунок на немудрого покупця, який не узнає заздалегідь, скільки це коштує.
автор Кудлата хмаринка • 11 июля 2025
Ответ дляСірничок
Це просто нереально дорого!

от і я так подумала, тому вирішила бути мудрим покупцем, дізнатись наперед )
Воленс-неволенс• 11 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
та шо вы там наэкономите?...солнце летом, все остальное в ноль
Экспертиза• 11 июля 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
На сколько киловатт ваша электростанция?
Скляна миша• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Я навіть коли вибрала конкретний будинок, то поки не замовиш проект і його не зроблять, то ціну не скажуть. А це може бути як 2000 у.о, так і 10000 у.о. все залежить від техумов і апетитів горгазу. Мені рік назад озвучили тільки ціну переноса лічильника з приміщення на фасад будинку і це 20000грн. По новим умовам лічильник повинен бути на фасаді.
Hamster83• 11 июля 2025
це треш, як дорого. у нас в Київській обл. газ проведений ще років 25 назад, але це і тоді було не дешево і це плюс те, що мій дід сам траншею до хати копав і труби самі купували. хто тоді не провів так до цього часу і без газу, балони купують
Почекуха• 11 июля 2025
У нас в селе 100000 в среднем, если газ по улице. Участок под застройку и дом введён в эксплуатацию.
Но есть разные схемы, на любой кошелек.