Байрактарна• 11 июля в 13:53
Сначала происходит интерес, а потом отдаление от жены
Многие теряются, думая что каждый имеет право на личное пространство, в том числе друзей, но как бы не так
В 7 из 10 случаев сначала происходит интерес на стороне ( эмоциональная близость) и только потом отдаление от постоянного партнера, только в 3 случаях мужчина сначала теряет интерес к жене, а потом ищет кого-то
Не стоит относится нормально к друзьям девушкам вашего партнера, легкое, неформальное общение очень быстро превращается во флирт, близость и постель
Что еще интересно, мужчины часто вообще ничего не осознают, думают что это так само собой случилось, не было повода и желания изменять
Статистика не умолима. На контрасте жена потом кажется серой мышью и раздражает, а новая приятная подруга такая приятная, такая теплая, понимающая и вдохновляющая
Байрактарна
• 11 июля в 14:07
Ответ дляДикая Роза
Жизнь одна! Нельзя лишать себя того, о чем в старости пожалеешь.
Ох, как приятно бы было узнать вам о том, о чем муж не пожалел потом в старости
Дикая Роза• 11 июля в 14:08
Ответ дляНе служанка
Нє. Як і мене не штирить. Ми не бачимо в цьому сенсу
А як же штанішкі удержать от ненажерлевих вовчиць?
Дикая Роза• 11 июля в 14:08
Ответ дляSo_so
Спасибо, вот не зря наш форум Советчица
Ваш совет мне очень нравится.
На здоровье!!!
Дикая Роза• 11 июля в 14:08
Ответ дляЗараз все скажу
Послухайте, я в жіночих колективах працюю все життя. І бачу як тих чоловіків буквально руки ноги є, пісюн є? Давай дружить.
Я сама тебе і нагодую, і вигуляю і спать уложу.
І шо? Хай пізд,,,є . На ньому світ зійшовся?
Байрактарна
• 11 июля в 14:09
Ответ дляЗараз все скажу
Таке враження, що тут жінки не бачили життя взагалі, а чоловіків розглядають як козлика, штани, пісюн і тд
Зараз все скажу• 11 июля в 14:10
Ответ дляДикая Роза
Підвищувати самоцінність, і не буде штирити
Я дуже суперова. І заробляю, і в формі себе підтримую.
Але напевно це має значення в якійсь довгострокових відносинах.
А десь притулитись до пишних жіночих грудей. Вони може і гірші за мої, але вони інші
Дикая Роза• 11 июля в 14:10
Ответ дляБайрактарна
Я не держу мотню в своем доме. И не держусь за нее одну единственную. Моя жизнь слишком интересна и насыщенна событиями, кроме как построением унылого ’очага’
Байрактарна
• 11 июля в 14:11
Ответ дляДикая Роза
Ну кто бы сомневался
Советы от сапожника без сапог
Вам бы только советы по отношениям раздавать и коучить других, за что им держаться
Советы от сапожника без сапог
Дикая Роза• 11 июля в 14:12
Ответ дляБайрактарна
Безвольний пісюнчік, якого треба захищати від інших жінок... інакше - поводок на шию і уведуть бідосю,,,
Дикая Роза• 11 июля в 14:13
Ответ дляЗараз все скажу
І що? То хай собі йде тулилися. Тим краще для вас - зможете життям і новими емоціями насолодитись
Скромняшка• 11 июля в 14:13
Ответ дляБайрактарна
За какого козлика?
Если твой партнер тебя устраивает и тебе с ним хорошо, дертися за свой комфорт и счастье и не дертися, а обозначить границы
хай мій партнер переживає, аби я кимось не увлєклась
Дикая Роза• 11 июля в 14:14
Ответ дляБайрактарна
Ну кто бы сомневался
Советы от сапожника без сапог
Не без сапога, а без самовара Самовар был, 17 лет. Хватит, больше никаких самоваров.
Дикая Роза• 11 июля в 14:15
Ответ дляСкромняшка
Уведут штанишки драгоценные, потом локти ку,атб будете.
Байрактарна
• 11 июля в 14:15
Ответ дляДикая Роза
То у вас просто образа на придурка
Дикая Роза• 11 июля в 14:16
Ответ дляБайрактарна
То у вас просто образа на придурка
Нет, нормальный был. Трішки безвольный. Но вполне себе как муж прекрасный.
Но для меня эти отношения себя исчерпали
Так це правда. Тому не варто бути ідеальними дружинами - козел це не оцінить . А саме гірше, не те що заведе і звалить до неї, саме гірше, це те, що мужики приховують це роками . А спробуй вижени його чи докажи його зради / флірти. Ще і родичів, і друзів всіх настроює і з нещасної дружини роблять ненормальну, ревниву і що їй все здалось. Просто зустріти, покохати іншу, признатись і нормально розійтись - це для мене норма. Я давно уже не вірю в кохання до гробу. Але ось ця грязюка, брехня, абюз, маніпулювання і знецінення... любовниця пише, звонить вздихає в трубку, кидає фоточки , спостерігає ізза кута. А мужик далі вішає лапшу, то нікого нема, тобі здалось. Родичі всі вважають ненормальною. Не дай боже подаш на розлучення : діти часто не розуміють, мужик далі грає дурачка, родичі на його стороні, бо ти руйнуєш сімʼю і подумай про дітей.
Амбасадор щастя• 11 июля в 14:20
Ответ дляЗараз все скажу
Я все життя працювала в колективах. В знаю що хочеш не хочеш а з колегами стаєш як родичі.
І дружили, і свята справляли
Звісно бачила купу романів.
А це чоловік мій перший раз пішов на роботу.
Ох мене штирить
І дружили, і свята справляли
Звісно бачила купу романів.
Ох мене штирить
Извините, ваш муж не работал 24 года?
Не служанка• 11 июля в 14:22
Ответ дляДикая Роза
Треба прийняти неминучість, тоді жити легше. дієвого механізму втримання штанішок, я не знаю. А чоловік сам не йде, якщо не хоче.
Амбасадор щастя• 11 июля в 14:23
Ответ дляЗараз все скажу
А у вас разве не долгосрочные? В которых то, что вы перечислили имеет значение.
Не служанка• 11 июля в 14:25
Ответ дляLacrimo
А навіщо щось, комусь доводити і для всіх виглядати такою, як тебе хочуть бачити? У вас є своє життя, свій вибір, свої плани на майбутнє. Все інше вас не має хвилювати. Руйнування родини, її побудова, розлучення чи заміжжя це справа двох людей. Іноді навіть однієї, вас
Скромняшка• 11 июля в 14:26
Ответ дляДикая Роза
та якщо воно теля безвольне, куди за пісюн потягли - туди й почалапав, то й добре, що піде, нах мені таке щастя
Кукарикуууууу• 11 июля в 14:28
Ответ дляМетелик
Які інтереси? Дертися з іншою жінкою за козлика?
Зачем дертися? Мой полинял на крупную сумму денег, только за то что удивился, что какая то там коллега, без морщин)) Им времени думать не надо давать🤣
Зараз все скажу• 11 июля в 16:08
Ответ дляАмбасадор щастя
Извините, ваш муж не работал 24 года?
Сам на себе. Специфіка роботи що в основному з чоловіками співпрацював
Ответ дляНе служанка
Людину не може не хвилювати, якщо все її оточення замість підтримки булить. Розлучення як правило не самий приємний процес, особливо коли дружина складала плани на шлюб, народжувала і виховувала маленьких дітей, і взагалі кохала цього козла. А тут раптом треба ще і пояснювати і доказувати всім , чого це вони розлучаються . Це перше питання чому всі задають. Зрада в тому і річ, що всі бачать нормальну сімʼю а тоді бац і шо кожному пояснювати, що чоловік козел. А той козел ще і не хоче розлучатись, бо з любовницею він просто розважався. І до тьощі ходить , жаліється, квіти носить . Я рада коли комусь пощастило мати родину , яка підтримує всі рішення, але по факту - таких випадків мало. Щоб розїхатись - треба зїхати або зі спільного дому, чи зі зйомного ( що набагато частіше) , куди? До прикладу з 2 дітьми не працюючій мамі, або працюючій? Чи мають жінки в Україні такі доходи, щоб розлучення , зразу така 15-20 к зйом і дітей і все тягне сама, так щоб родичів послати ? А як до них потім переїхати , якщо вони проти розлучення ? Чоловіки, які не хочуть розлучатись - не згоних їх і не заставиш продати квартиру ( якщо вона є). Частіше за все одружитись легше чим збутись потім .
АгатаХристя• 11 июля в 22:42
Ответ дляЗараз все скажу
І шо?
АгатаХристя• 11 июля в 22:47
Ответ дляБайрактарна
Автор, тут женщины как раз жизнь очень хорошо видели, насмотрелись на неё. И живут эту жизнь только для себя.
И когда читают как тетки удерживают мужиков минетами/борщами, запрещают дружить, смотреть и лайкать-то ничего кроме хохота под просекко это у них не вызывает
Ваша тема кринж и ржач, уж извините.
Поживите где-то ещё, кроме в Украины и посмотрите как разнообразен и красив этот мир. И какие в нем офигительные уверенные и здоровые женщины без болезненной привязанности к мужику( штанам, писюну, кошельку- выбирайте
)
Ваша тема кринж и ржач, уж извините.
)