Омлетик• 11 июля 2025
Вам було б соромно зізнатися новому хлопцю/чоловіку, що у вас
Декілька років нікого не було. Жодних стосунків.... Мені здається, це відлякає чоловіка, наче ти неліквід, нікому не треба була ці роки, то і йому не треба.
Омлетик
• 11 июля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
То не зізнавайтесь. Навіщо це взагалі обговорювати
Ніхто цілеспрямовано не буде це обговорювати, але ж десь колись у розмові стане зрозуміло, щось да випливе
Пишна молодиця• 11 июля 2025
Ой, ладно вам, я призналась, что гирсутизм, а что долго никого не было, то обычно мужчинам это нравится
Королева Сарказма• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
В мене було 37 чоловіків. За 16 років ніщо і ніде не виплило. Рощслабтесь
Балаболка• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Да каким образом
И как это может негативно повлиять на отношения
Кудлата хмаринка• 11 июля 2025
а навіщо про говорити??? він що ваш духовник-сповідник що повинні розказувати скліьки куди і коли?
Кудлата хмаринка• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Яким ином стане відомо??? От реально? ВОлосся на руках виросло?
Уси Пуси• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Піся заросла,попа волохата без депіляції
Балаболка• 11 июля 2025
Да даже если сказать, что давно никого не было, то чтоооо
Я реально не понимаю проблемы))))
Кудлата хмаринка• 11 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Ну нехай павутиння прибере перед сексом :)))
Я вся ваша• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
до того часу, як десь колись, йе чоловік вже складе про вас своє враження
Уси Пуси• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Секс вже був,хлопцю ок,сподобалося продиратися крізь райські кущі
Я вся ваша• 11 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
А ви вмієте сексом займатися,чи просто лежите унилою тушкою?
а ви ВМІЄТЕ?))) довго начались?))
Уси Пуси• 11 июля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
а ви ВМІЄТЕ?))) довго начались?))
Не знаю,Чи вмію,але ще навчаюся..
НаБалКоніХодять• 11 июля 2025
Стыд, наверное, если признать, что ты проститутка. Или, используешь кого-либо, ради наживы (наслышано).
Балаболка• 11 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Автор, намного хуже создаваться, что есть муж...
Если есть муж, то зачем любовь на стороне?)
Мозговая пилочка• 11 июля 2025
Ответ дляБалаболка
ха, муж есть с одной стороны, с другой стороны - любовь. Это сложно объяснить
Кіма кепка• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Ну автор, вам наче 15, звісно про таке ніколи не говорять чоловіку, як і про те, скільки партнерів у вас було. Мовчіть і слухайте його, він вам багато чого розповість про себе. Жінка має залишатись загадкою.
Балаболка• 11 июля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Действительно) у меня любовь к мужу и с мужем))) хотя далеко не святая, но нафига такая жизнь, когда нужно ещё что-то искать на стороне
Я без обсуждения 😌
культУра• 11 июля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну у вас и память!
Омлетик
• 11 июля 2025
Ответ дляКіма кепка
Думаю, що навіть по моїй поведінці та й в усьому буде видно, що я вже як нуляча, бо я вже забула, як спілкуватися з чоловіками і з якого боку до них підійти (це не буквально). Ну не кажіть,що недосвідчених не видно. А коли було трохи більше, ніж 15 то так, я тоді вислухала знатно, що я недосвідчена і не вмію нічого.
Тирамісу на терасі• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Оце у вас тараканчики завелись😂 будьте просто собою
1. Не обговорюйте околосекуальні теми хто, де і скільки, викличе лишні запитання, ревнощі, підозри, порівняння
2. Не старайтеся сподобатись і робити мінети піруєти😆 тільки те, що самій у кайф
3. Не лягайте швидко у ліжко аж поки у нього пар з ушей не буде йти і стоятиме на вас навіть у темряві😉
Кіма кепка• 11 июля 2025
Ответ дляОмлетик
Що ж ви так ускладнюєте все? Це ж як велосипед, раз навчивмся-на все життя. Посміхайтесь, фліртуйте, доторкніться ніби випадкова. Мегкнітб вініщкаОх, мені б ваші проблеми! Але про простой мовчіть! То тільки ваший біль.
Скорая помощь• 12 июля 2025
Тобто займатися собою, а не стрибати із стосунків в стосунки - то у вашому розумінні бути неліквідом?
Омлетик
• 12 июля 2025
Ответ дляСкорая помощь
На жаль, суспільство вважає саме так. Особливо невиховані знайомі ще й питають, а чому одна, що не так, характер? Тобто якщо ти одна, то обов´язково у тобі має бути якийсь дефект. Те, що ти не зустріла людину, з якою хочеш розділити свій час, навіть не розглядається.