ПлюшкамиБалуюсь• 11 июля в 20:18
Хто не може жити без сала?
Це я!
Летюча помилка• 11 июля в 20:20
Часто їм. Це корисно,сире,трохи підсолене з цибулею,гірчицею і чорним хлібом
ПлюшкамиБалуюсь
• 11 июля в 20:21
Ответ дляМатьЧасть
Целоваться вы сегодня не планируете
Планую
Шлях до зірок• 11 июля в 20:27
Я - не можу:) Інколи, навіть, коли є м´ясо, хочеться саме солоного сала. Знаю, що жирне, багато не можна, але хоч шматочок інколи їм. Спеціально купила пів кіло, посолила і потрошку точу
ПлюшкамиБалуюсь
• 11 июля в 20:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дайте мне сало под мой борщ!
А мені дайте борщ,бо в мене сьогодні окрошка
ПлакалаВАвто• 11 июля в 20:49
Я салоїд знатний, якщо вдома сало я їм тільки сало на сніданок, обід, вечерю, я і півкіла можу за день втоптати. Люблю сало с проріззю.
Директриссимо• 11 июля в 20:52
Я не могу, но люблю с прорезью, чтобы мяса было гораздо больше сала. И шкурочку смаленую, обдираю по дороге, домой донести не могу
Губи до вух• 11 июля в 21:19
Люблю сало, особливо з борщем. На вашій тарілці мені зайвий огірок, вже кілька років навернутись на них не можу. Їм лише редиску і ненависне всім авокадо))