ЖенаАйтишнеГа• 12 июля в 01:51
Чому чоловіки бояться красивих гламурних жінок?
Знайомлюся з чоловіками у Бамбл, там в мене красиві фото з різних локацій: подорожі, гарні заклади, виставки картин. Чоловіки жваво починають розмову, роблять компліменти, питають коли вийде зустрітися і де, роблять плани. Потім просять мій інстанрам.Я додаю їх там, і вже три рази був один і той же сценарій, що на цьому все закінчується. Вони потім або просто не читають повідомлення, або їх ініціатива пропадає. В інстаграмі в мене все пристойно, просто більше фото з гламурного лайфстайлу або проф зйомок зі студії. Напівголих фото чи ще чогось такого немає. Не розумію чому така тенденція? Вони починають лякатися, бо думають що не потягнуть чи є якісь стереотипи про які я не знаю?
Летала_НаМетле• 12 июля в 03:25
Бо виглядаєте як ескорт , ось і зливаються
Хоча, у ескортніц в інстаграмі котік максимум )
Лепешечка• 12 июля в 06:21
Ответ дляОднозначная
Так а с чего ж Вы взяли, что не любят красивых и гламуруных?
Любить хотят, но боятся не потянуть
Перекус беру завжди• 12 июля в 06:23
Ответ дляЛо Шарик
А шотакое гламурний лайфстайл, можно объяснить для обычных теток?
ну це коли її возять кудись покохати і вона там робить селфі свого дороха-багато
Вся така шо куди там• 12 июля в 06:28
Ответ дляДжинци на Флісі
На сз мало нормальных , и даже сейчас в условиях мобилизации сз остаётся сайтом для съёма , а не построения серьезных отношений. Отпадают те которые не могут финансово вкладываться в девушку на том уровне который видят ,и те которые просто не хотят,потому , что там куча женщин готовых на первом свидании, да даже без него ,где нибудь в его машине.
Желающих финансово вкладываться в женщину сильно меньше, чем до войны. Мужики стремительно умнеют + их стало меньше
Перекус беру завжди• 12 июля в 06:39
Ответ дляВся така шо куди там
так а вкладатись, щоб що?
Хочу в БАНю• 12 июля в 07:41
Ответ дляВся така шо куди там
Это нельзя назвать ’уменют’.
Ипать тетку с веслом ’всесама’ - сомнительное удовольствие.
Ластовиння• 12 июля в 07:52
Бо розуміють, що не потягнуть Ваш рівень. Що вони «ніщеброди», тому краще злитись зараз і не позоритись.
Чумачечая_• 12 июля в 07:59
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви по собі судите?
Покажите пример своего глОмура ))) чтоб мы понимали глубину проблемы.
Дикая Роза• 12 июля в 09:39
тому що ви вирішали, що красива та гламурна, а чоловіки побачили, що то подстава
Вся така шо куди там• 12 июля в 12:05
Ответ дляПерекус беру завжди
так а вкладатись, щоб що?
Так вот именно.
’Никогда не вкладывай в копилку, у которой щель снизу’