Ліплю вареники• 12 июля 2025

Как больнее ударить мужа? Сына он больше никогда не увидит

Много недвижимости в Украине, очень дорожит домом, продать? Я эту сволоту до гроба довести хочу
Петриківна• 12 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ну, мій чоловік теж казав, нащо дітям нові речі, а бу треба купляти в останній день завозу.
І що, я мусила йому щось там доводити, сподіватися, що зрозуміє, а до того вдягати їх у дрантя? Пішов за російським кораблем, а мої діти в новому і гарному одязі, з гуртками і поїздками. І щось він не дуже поспішає з ними бачитися, навіть не дзвонить їм.
Збесь мужик хочет видеться, поэтому женщина использует ребенка как средство манипуляции. Если бы ушел в закат как другие мужики (может кстати еще и уйдет), будет следом бежать.
Милота• 12 июля 2025
Думаю що Ви його хочете наказати, бо він знущався з Вас, або зрадив, коротше розумію що у вас в сім´ї ненависть.
Я не захищаю вашого чоловіка, розумію, що ви в декреті, це найскладніший період в житті, але ж і ви на себе відповідальність візьміть, ви дозволяли йому знущатися чи ображати Вас, правда ж?
Ви хочете, що б людина змінилася, стала такою як ви їх хочете бачити, або такою як вона була на початку відносили, але навряд це станеться. Просто вам потрібно відкрити очі, подивитися на людину така як вона є, і відчепитися від неї, люди не міняються.
Давно без алко• 12 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Дом то такое, сына он больше не увидит
бідна дитина.... це ж треба, щоб у такої народитись
автор Ліплю вареники • 12 июля 2025
Ответ дляМилота
Та я знаю, поэтому вопрос с ним закрыт для меня.
Сегодня не целуюсь• 12 июля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Если эта желает ему смерти, то какая ж она жена? Она чмо
Смотря что и кто кому сделал.