Садоводница• 12 июля в 11:16

Як обробити поріз лапи вдома, якщо немає доступу до клініки?

З царем в голові• 12 июля в 11:18
А що такий сильний поріз? Хлоргексидином обробіть, потім можна левоміколь накласти
любименькая• 12 июля в 11:49
Промити рану , якщо є болото, водою з хоз.милом , потім хлоргексидином ( не перекисом- він руйнує волокна і довше буде загоюватись )
Муууумие• 12 июля в 11:56
Полить перекисью, или хдоргексидином, обработать левомиколем, забинтовать(если есть возможность, чтобы не прилип потом бинт)
Масяня Я• 12 июля в 12:10
Можу порадити вінілін, коли рана трохи присохне. Але додавайте крапельку олії (персик, обліпиха). Краще наносити на ніч, під пов´язку