ВсеЧетко• 12 июля 2025
Ковшун Юрій Васильович -невролог
Доброго дня. Дівчата, хто був у цього лікаря, які у вас враження від прийому, чи допоміг він вам? Маю проблеми з шиєю, спазм сосудів голови, жахливо себе почуваю, хочу до нього сходити. Дякую за відповіді
ВсеЧетко
• 12 июля 2025
Дівчата дуже потрібні відгуки чи варто іти до нього чи ні . Четвертий день давить в скронях, тиск скаче, тошнота, шия уся зажата, голова наче не моя і зір впав все пливе. Таке вже було рік назад а тепер знову. Сермион п´ю, не допомагає
ВсеЧетко
• 12 июля 2025
Ответ длякороткопамятна
я була 15 років назад і цього року: обидва рази допоміг.
Дякую вам))))
ВсеЧетко
• 12 июля 2025
Ответ длякороткопамятна
Скажіть будь ласка, з якою проблемою зверталися?
короткопамятна• 12 июля 2025
Ответ дляВсеЧетко
вперше - через проблеми з шиєю дуже боліла голова.
зараз-через проблеми з шиєю неймовірно боліло плече.
ВсеЧетко
• 12 июля 2025
Ответ длякороткопамятна
Дякую