Попихтю та й годі• 12 июля 2025

Оперизуючий лишай

Дівчатка, хтось стикався з оперизуючим лишаєм. Бабуся хворіє, а в її селі навіть лікаря нормального немає, треба їхати за 120 км. Я проконсультувалась онлайн з лікарем, то виписав лікування. Але хвилююсь, чи дуже це небезпечно.
З родзинкою• 12 июля 2025
Цей оп.лишай дуже болючий, звісно, що лікуйте.
Вот Она Я• 12 июля 2025
У меня он часто. Пью только ацикловир и витамины б
Я в дамках• 12 июля 2025
Було, але давно, пила п´ять разів на день таблетки і ще мастила фукорцмном і якимось кремом
Лікуйте обов´язково, це болюча зараза
Як ухурделю• 12 июля 2025
Він добре лікується. Головне - дотримуватися лікування
Бла бла бла• 12 июля 2025
Дочке вальтрекс таблетки назначали.
Нічого вдягти• 12 июля 2025
У батька був, там такі болі були страшні, я співчуваю. Точно всіх призначень не памʼятаю, але точно памʼятаю, що був препарат лірика. От після нього батькові полегшало.
Носки на подтяжках• 12 июля 2025
Лікування там одне і цого основа ацикловір/ганцикловір
freedom_2015• 12 июля 2025
а що виписали ? старенькі гірше переносять і часто в лікарню кладуть (
болі сильні ,треба знеболювальні різні .Ну і ацикловір в таблетках і мазь .Не бажано мочити і на сонце.Скорішого одужання їй
Алина-1240• 12 июля 2025
Болит писец как..но в целом не опасен
Алина-1240• 12 июля 2025
У меня раз на ребрах сей богов подарочек был...бррр...болит оно
Ло Шарик• 12 июля 2025
Мама болела. Выписывали Вальтрекс, витамины группы В, мазать мазью с ацикловиром. Обезбаливающее,если будут боли сильные.
Chaterbox• 12 июля 2025
Главное- хорошее европейское противовирусное, большие дозы и долго,начинать лучше с иньекщ, , вам нужно было бабушку забрать и в неврологии капать
Таро Христина• 12 июля 2025
Ацикловір (герпервір) мазь, зеленка щоб підсушувати висипи. Не мочити, не давати цьому місцю пріти. Ще пігулки Вальтрекс.
Мене ще водили тиждень під кварцеву лампу, але звісно у вашому випадку то неможливо.