Попихтю та й годі• 12 июля в 13:35

Оперизуючий лишай

Дівчатка, хтось стикався з оперизуючим лишаєм. Бабуся хворіє, а в її селі навіть лікаря нормального немає, треба їхати за 120 км. Я проконсультувалась онлайн з лікарем, то виписав лікування. Але хвилююсь, чи дуже це небезпечно.
З родзинкою• 12 июля в 13:37
Цей оп.лишай дуже болючий, звісно, що лікуйте.
Вот Она Я• 12 июля в 13:37
У меня он часто. Пью только ацикловир и витамины б
Я в дамках• 12 июля в 13:40
Було, але давно, пила п´ять разів на день таблетки і ще мастила фукорцмном і якимось кремом
Лікуйте обов´язково, це болюча зараза
Як ухурделю• 12 июля в 13:43
Він добре лікується. Головне - дотримуватися лікування
Бла бла бла• 12 июля в 13:44
Дочке вальтрекс таблетки назначали.
Нічого вдягти• 12 июля в 13:50
У батька був, там такі болі були страшні, я співчуваю. Точно всіх призначень не памʼятаю, але точно памʼятаю, що був препарат лірика. От після нього батькові полегшало.
Носки на подтяжках• 12 июля в 13:56
Лікування там одне і цого основа ацикловір/ганцикловір
freedom_2015• 12 июля в 14:12
а що виписали ? старенькі гірше переносять і часто в лікарню кладуть (
болі сильні ,треба знеболювальні різні .Ну і ацикловір в таблетках і мазь .Не бажано мочити і на сонце.Скорішого одужання їй
Алина-1240• 12 июля в 14:15
Болит писец как..но в целом не опасен
Алина-1240• 12 июля в 14:15
У меня раз на ребрах сей богов подарочек был...бррр...болит оно
Ло Шарик• 12 июля в 14:27
Мама болела. Выписывали Вальтрекс, витамины группы В, мазать мазью с ацикловиром. Обезбаливающее,если будут боли сильные.
Chaterbox• 12 июля в 15:12
Главное- хорошее европейское противовирусное, большие дозы и долго,начинать лучше с иньекщ, , вам нужно было бабушку забрать и в неврологии капать
Таро Христина• 12 июля в 16:04
Ацикловір (герпервір) мазь, зеленка щоб підсушувати висипи. Не мочити, не давати цьому місцю пріти. Ще пігулки Вальтрекс.
Мене ще водили тиждень під кварцеву лампу, але звісно у вашому випадку то неможливо.