40ка• 12 июля 2025

А ви самі знаєте, навіщо вашим дітям вчитися?

Мою ідею про те, що можна покращити якість навчання, пояснивши дитині, що вона особисто отримає, якщо навчатись, висміяли.
Звідси питання - а ви самі знаєте, навіщо вашим дітям вчитися і що вони з того матимуть?
Idkdksk• 12 июля 2025
Они ничего не знают и не могут объяснить, то виноват, конечно, учитель
Fighter05• 12 июля 2025
Матимуть знання і навики які допоможуть вижити
Я знала мову країни куди переїхала, і перша освіта музична
В перший місяць пішла викладати, через три місяці влаштувалась в компанію (міжнародна) в якій працювала в Україні
--Елена--• 12 июля 2025
Тот кто не хочет учиться сегодня, завтра будет работать под руководством того, кто хотел учиться)) Я могу по разному формулировать эту мысль, чтобы дошло.
So_so• 12 июля 2025
Мотивация это главное. У ребенка она начинается с широкого кругозора и образа жизни семьи.
Туся Муся• 12 июля 2025
У детей не включена передняя лобовая доля. Они ещё не могут оценить перспективу хоть какого-то образования. Какие доводы?!
Калькулятор• 12 июля 2025
Справжня мета шкільного навчання - щоб поки дитина не досягне працездатного віку, вона більшу частину часу була чимось зайнята. Покращити там можна тільки повністю переглянувши шкільну програму. Все вже давно придумано, ’Фінська модель середньої освіти’
Елена1265• 12 июля 2025
Смешно
_ЯгодаМалина_• 12 июля 2025
Ответ для--Елена--
Ага,как же. Обычно директора это двоечники в школе. Так просто на руководящую должность не попасть,будь ты хоть суперумный
Millie• 12 июля 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
Мій директор гарно навчався і сам створив фірму. Таких директорів багато. Важливий не сам факт оцінки, а реальні знання й бачення перспективи, вміння вставати після падіння і йти далі.
Bombastic• 12 июля 2025
Звісно. Самостійність, незалежність від нас, від чоловіка.
Вона знає про це
Наташа_32• 12 июля 2025
Вони від того точно нічого фінанасово не будуть мати, принаймі в Україні!
Так, що навчання й освіта в Україні - дармове витрачання грошей та утопія!
Треба вміти лише читати, писати, рахувати гроші й знати як їх заробляти.
Тоді будите рахувати великі гроші.
А сидітимете за книжками, чи може самі їх почнете писати, то повірте, що помрете в проношеній до дірок білизні та дірявих шкарпетках!
Досвіду такого життєвого аж дуже багацько! Моя науковий керівник-приклад того! 280 наукових праць й померла у віці 67 років у повній нещиті!
Треба щоб діти саме це знали й розуміли, кому й що в житті потрібно.
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
Потрібно відслюнавити в $$$$! Тоді хоч без освіти. Головне, щоб відкати давав!
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляКалькулятор
Так. І майбутній мобілізаційний ресурс!
--Елена--• 12 июля 2025
Ответ для_ЯгодаМалина_
У Вас комплекс сельского жителя и Вы передаёте его своим детям(( На самом деле это не так. Учёба это как минимум трениг для мозга. Не будет необходимых знаний и гибкости, тебя и по блату держать не будут, про свой бизнес я вообще молчу.