Умничка-помощничка• 12 июля 2025
Який твердий сир вам смакує найбільше?
Типу, гауда, чеддер, ементаль
Ответ дляВалькірія
ні, я люблю Український. той, що раніше був російський, нє к ночі будь помянут. він для мене і солоний, і гострий в міру.
Кстати, беспроигрышный сыр, для людей, которые равнодушны к сырам со всякими плесенями и прочим ) И на бутерброд, и с чесноком потереть, везде он подходит
Божий одуванчик• 13 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Овечий?
Там багато різних,і овечі теж.Зазвичай передає 3-4 різних.Вона живе на кордоні зі Швейцарією.Є там магазин місцевий,де кожної середи акції.От вона купує собі,і нам передає ті що сподобались.
Где тут 0?• 13 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Я овечий люблю. И козий тоже ))