...аяприкольная• 12 июля 2025
Чи варто скаржитися? Обурена.
Якщо коротко: мене трохи підставив салон, в який я ходжу вже роками. Злетів мій запис.
Тепер детальніше. В салон я почала ходити ще тоді, коли з усього персоналу була лише одна людина: власниця. Точніше, тоді це був не салон, а орендоване приміщення, де одна єдина людина надавала послуги. Мені подобалася якість і я стала постійною клієнткою.
З часом, ця людина почала розширювати бізнес. З´явилися інші працівники, змінили приміщення... Зараз - це найдорожчий салон в місті. З пару десятків співробітників, центр міста, увага до найменших дрібниць, аби було комфортно клієнтам, і, головне, якість... Звісно, клієнток багато.
Я ніколи не претендувала на особливе відношення. Ну, так, знаю особисто власницю. Але мене все влаштовувало і на загальних засадах. До сьогодні.
Сьогодні мені повідомили, що мій запис на серпень (на хвилинку, я записуюся ну дууууже заздалегідь, бо мені важливі день і час) злетів. Була купа вибачень, пропонування знижок і все таке... Але найбільше вразило пояснення причини: "Знаєте, в нас так багато клієнтів, що запис вже і на вересень закритий. Ми не змогли для вас знайти місце на серпень." Це, взагалі, що?!
Я, в принципі, не скандальна клієнтка. Мене вибісити - треба дуже постаратися. Але тут вдалося. Звісно, потім, і час знайшовся, і все, ніби, вирішилося. Але "осад" залишився. Як і контакти власниці салону, з якою ми, за нагоди, приємно спілкуємося. Не подружки, але мене вона гарно знає.
І, от, думаю: а чи не написати мені їй? Що думаєте?
Результат:
вже голосів:
51 (60.71%)
Варто повідомити власниці.
24 (28.57%)
Не варто. Все ж добре.
9 (10.71%)
Тиць.
мистерЛяпсус• 12 июля 2025
Что именно написать, что вы особый клиент, но персонал не оценил? Такое
Десь так, але...• 12 июля 2025
если все нашлось до вмешательства хозяйки, то и писать вроде бы нечего)
ЗаведУющая• 12 июля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Так ничего же не нашлось
Все, вижу, нашлось
...аяприкольная
• 12 июля 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Не особливий. Але постійний. І описати ситуацію і що мені вона неприємна.
Якби, в момент запису, мені б повідомили, що на серпень вже запису немає, я б, можливо, розстроїлася, але віднеслися б з певним розумінням. Але мені ж запис підтвердили. А сьогодні з´ясувалося, що місць немає... А потім, якось, знайшли.
Маячня, як на мене.
...аяприкольная
• 12 июля 2025
Ответ дляЗаведУющая
Что значит: злетів?
Они на это время кого-то другого записали?
Не знаю. Коли записувалася - все було добре. Ще і звернули увагу, що я записуюся із запасом часу. А сьогодні - от так.
Нульовий сантиметр• 12 июля 2025
Ответ дляБритоножка
Аж цікаво, що за місто і що за послуга на два місяця наперед
Не автор, але відповім за наш районний центр, де в гарного колориста запис за 1.5- 2 місяці і до класного майстра манікюру за місяць 😏
Десь так, але...• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Слушайте, хотите - напишите хозяйке. Если она отнесется к ситуации прохладно, то будет для вас сигнал, что пора менять салон.
ЗаведУющая• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Все очень мутно.
Если вас записали, значит время было.
Что случилось потом? Непонятно.
Если вас записали, значит время было.
Что случилось потом? Непонятно.
...аяприкольная
• 12 июля 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Так, це саме бьюті сфера. Гарні майстри користуються попитом.
Бабульція• 12 июля 2025
Вас сам мастер устраивает, качество работы? Посмотрела бы ещё. И есть ли альтернатива, аналогичная, тогда бы ушла возможно
Бабульція• 12 июля 2025
Это или разовая акция или пора уходить. Очень все зависит от качества услуги
Глубоководная селедка• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Маячня, як на мене.
вы что-то сильно впечатлительная, главное что нашлось время. у меня была ситуация как у вас с хозяйкой, я начала к ней ходить как только она открыла, с первого дня открытия, я была ее первым клиентом. потом ее салон рос и наняла много персонала и мастеров, цены выросли до премиум. Я всегда всю переписку по записями вела с ней, и как-то я прихожу на свое время (запись тоже за 2 мес к ней), а там клиент на моем месте. Вот где был шок (на то время уже переехала в другой район жить, т.е. еще добиралась с утра к ней), она извинилась и приняла меня вне работы ночью, красила меня до 12 ночи до комендантского. В общем она забыла записать меня, т.к. записи львиная доля были через страницу салона/телефон, не через хозяйку
Глубоководная селедка• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
значит у того мастера отпуск на ваше время, вот и все. нормальная ситуация
Глубоководная селедка• 12 июля 2025
Ответ дляЗаведУющая
Все очень мутно.
Если вас записали, значит время было.
Что случилось потом? Непонятно.
Если вас записали, значит время было.
Что случилось потом? Непонятно.
отпуск мастера
ЗаведУющая• 12 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
отпуск мастера
Ту тогда автору сказали бы про отпуск очевидно. А вообще обычно мастер сначала планирует отпуск, а потом уже не делает на этот период запись.
Глубоководная селедка• 12 июля 2025
Ответ дляЗаведУющая
наверное мастер попросила отпуск раньше/позже
...аяприкольная
• 12 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
И смысл туда ходить?) Качество услуги будет такое же, как и отношение
Власниця - певним чином періекціоністка. Ще коли вона працювала особисто, вона докладала купу зусиль, аби робота була ідеальною. І відношення було в неї до кожного клієнта (можу судити по собі) дуже уважне і ретельне. В салоні зараз, навіть в дрібницях, я все це бачу. Починаючи з асортименту кави і чаю (абсолютно за рахунок салону) і до парфумів у вбиральні.
Але дії персоналу... Ці дії і вибісили. Як і виправдання.
ЗаведУющая• 12 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Чего вы решили что дело в отпуске?
Глубоководная селедка• 12 июля 2025
Ответ дляЗаведУющая
Чего вы решили что дело в отпуске?
на что еще)? не болезнь ведь заранее планировать
Кусман Сиру• 12 июля 2025
Как владелец бизнеса, я бы хотела чтобы мне сообщил об этом постоянный клиент. Что за дичь там творит персонал?