Стигла полуниця• 13 июля в 01:19

Плюси відкрити картку дитині

БЦАшка• 13 июля в 01:20
контроль трат
МеняАЖтрусит• 13 июля в 01:22
Мої обидві мають з 8 років, зручно в шкільних подорожах, або коли з друзями мають відпочинок, щоб не турбуватися скільки батьки друзів заплатили за мою дитину
Директриссимо• 13 июля в 01:23
А вы сами какие плюсы в этом видите?
Гага Газу• 13 июля в 01:33
Контроль трат, легко деньги перечислить ребёнку и контролировать где он. Например должен быть на уроке в школе, а в это время приходит сообщение, что он в сильпо :)
Крайня невістка• 13 июля в 03:11
Могу терміново перекинути гроші.
Коли вона десь закордоном,то взагалі зручно.
Галя із Дарниці• 13 июля в 08:04
Удобно и мне, и ребёнку. Карманные давно на карту ему скидываю - просто регулярный платёж настроен. В магазин могу попросить зайти, что-то купить, и не важно, что он не дома. Если непредвиденные какие-то расходы, перекинуть деньги - минутное дело. Да и ему самому нравится, что можно платить картой.
Зашла на 5минут• 13 июля в 09:04
Не носити багато готівки
Бабулька• 13 июля в 09:07
пока нет, с живыми деньгами плохо дружит, учится. в поездки свою даю.
приходится пока на пальцах про финансовую грамотность, не хочу приучать к пик , пока не научится
Не зацілована• 13 июля в 09:09
Зручно що не валяються по гаманцю чи кишенях дрібні монети.
Зручно що як забув гаманець то може сплатити телефоном чи годинником в школі за обід.
Я завжди бачу в якому магазині, коли і скільки він витратив.
Бавовнятко• 13 июля в 09:12
Плюсов особо не вижу. В школе заплатить нельзя картой. Ребенок пока не очень слушается. Поэтому ограничиваю и не открываю карту. По заграницам не ездит.
Маю сечі• 13 июля в 09:19
Я бачу плюси тільки в регулярності видачі кишенькових. Кожного понеділка видаємо стандартну суму. Це її гроші і я їх не контролюю. Хоче потратити все-тратить все. Хоче собі інграшку-з кишенькових. Ідуть на екскурсію -екскурсію я оплачую, але там все за свої. Так вона навчилася вибирати коли що купувати, тепер думає чи готова потратити стільки на нові солодощі, якщо на справді їх не любить, а просто купувала за компанію. Це для мене трохи важко було-не контролювати, але воно було того варте.