Неначасі• 13 июля в 01:37
Це мені вже кінець? рентген шиї
Розсипаюся, проблеми зі спиною з 20 років( Зараз 37, замучили головокружіння, туман в голові, головні болі. Записана до невропатолога, настрою ніякого(
StrawberrySunset• 13 июля в 01:40
У меня чуть лучше, чем у Вас. Это все поправимо, не расстраивайтесь. Нужен спорт, мыщцы надо укреплять . Не знаю , какая сейчас тактика лечения, ранее были капельницы с кавинтоном и т.д . Все то фигня
Неначасі
• 13 июля в 01:44
Ответ дляStrawberrySunset
Лікувалася крапельницями вже- фігня повня, згідна з Вами
Займаюся хатха йогой трішки менше року, це інша справа, але все одно періодично ці стани повертаються(
Белочкой зови• 13 июля в 01:45
Ответ дляStrawberrySunset
У вас какое-то лечение было? Если занимаетесь спортом, то помогло? Тоже есть нюансы. Но не все обследования прошла.
StrawberrySunset• 13 июля в 01:46
Ответ дляНеначасі
У меня также, периодами, но у меня просто головные боли. Нужен регулярный спорт, я когда-то занималась силовыми нагрузками, года 4 , ничего не беспокоило. Сейчас пытаюсь к этому вернуться
StrawberrySunset• 13 июля в 01:48
Ответ дляБелочкой зови
Силовые нагрузки помогли, там все дело в мыщцах, они держат весь позвоночник
Белочкой зови• 13 июля в 01:50
Ответ дляStrawberrySunset
Спасибо. Я так-то занимаюсь, но просто фитнесом, с гантелями по 3 кг иногда, что-то серьезное силовое - там уже вены, мать их, дают про себя знать..
StrawberrySunset• 13 июля в 01:50
Ответ дляБелочкой зови
Тогда может лучше плавание?
Алина-1240• 13 июля в 02:13
У меня такое, только артерии нормальные, то скрученные петельками с обеих сторон
Морковна• 13 июля в 02:46
Ответ дляАлина-1240
В мене взагалі з одного боку не в хребці проходить, а мимо і в два рази тонша норми. Але все життя то стрейчинг, то планки, віджимання присідання, то східні танці, то петлі трх.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 июля в 03:22
У меня ещё и нестабильность шейного отдела позвоночника и да, головокружения и шатания задолбали. Я все надеюсь,что с возрастом будет легче.
Силиконочка• 13 июля в 07:08
Мені допомагають силові тренування,а ще особливо басейн.Хоча б 3 р на тиждень і супер
Патика-мотика• 13 июля в 07:37
без спорта никуда, спасают банальные руханки снежаны фит для разгрузкиhttps://youtu.be/bdwMpqbOr98?si=6uYvdnpM10RGSvgG
Сніжок Сніжанівна• 13 июля в 08:21
У мене 4 діагнози по хребту. Включно, із вашими. Регулярний пілатес та рідше витягування хребта мене повернули у звичайне життя. Немає ніяких болей.
ТебеОноНадось• 13 июля в 14:06
У мене вертеброгенна вертебробазілярна недостатність у вигляді вестибуло-атактичного синдрому. Вертеброгенна цервіко-торакалгія.
Є 4 грижі, остеофіти, деформуючий артероз дуговідростчатих сполучень, спонділоартроз унко-вертебральних сполучень. Та ще й компресуючий перелом грудного хребця (на рентгені виявлено) раніше виник внаслідок вираженого дефіциту вітаміну Д та зниження кальцію. Є і інша проблемка по неврології. Після призначеного лікування, може лише інтенсивність деяких симптомів трішечки зменшується на період лікування, потім все так само.
Проходила МРТ ШВХ, УЗД судин шиї, МР ангіографію судин мозку.
Весела бджілка• 14 июля в 10:35
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Розкажіть, будь-ласка, як ви витягували хребет?
Сніжок Сніжанівна• 15 июля в 15:17
Ответ дляВесела бджілка
Дошка Євмінова та петля Гліссона
Весела бджілка• 16 июля в 15:08
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Дошка Євмінова та петля Гліссона
Ви вдома займалися чи ходили в спеціалізовані центри для цього?
Сніжок Сніжанівна• 16 июля в 21:26
Ответ дляВесела бджілка
Дошка та петля — в реабілітаційному центрі.
Вдома щовечора хвилин 15-20 роблю вправи з піталесу.