Можу брикнути• Изменено 14 июля 2025

Свекруха постійно влазить у наші відносини з чоловіком

Вона постійно каже як треба вести себе щоб чоловік не захотів мене кидати
З якого переляку? В неї багато подруг розвелося
І тепер вона журиться щоб наша сімʼя не розпалась

А для цього треба:
Слухати чоловіка
Якщо він хоче гульнути - треба підтримати і з ним їхати
Якщо він хоче на концерт тієї муз що вам не подобається (діджей якийсь)- треба їхати, бо знайдеться та яка ходитиме з ним залюбки
Думка така, що жінка повинна бути розумна, і не відмовляти йому ні в чому

Причому вона це все каже при моєму чоловіку
А він себе вже почав сильно підносити до небес
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Пригощаю кашею• 14 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Може спочатку потрібно озвучувати своїй дружині наміри про розлучення?
А потім шукати
Если жена зациклена только на ребенке- муж вначале ходит гулять «с друзьями», потом и женщины в компании находятся которые «просто коллега, подруга» а потом озвучивают намерения о разводе. Особенно если жена не дает (ну конечно, устает с ребенком). Такое случается к сожалению даже с лучшими из мужчин🤷‍♀️
Бочка порохУ• 14 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ну она была порядочная😂🫵 а первая всегда лядь)))
Багатий досвід у неї. Я про свій скромно мовчу)
Найщасливіша• 14 июля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Так ви розумієте в чому прикол
Вона при ньому вчить мене як мені жити
Потім у нього кукуха злітає і він собі теж дозволяє «навчати» як мені жити і що мені робити
Раніше такого не було
Можно же поучения мамы доводить до абсурда и с невинным видом ))
автор Можу брикнути • 14 июля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Це як? Наприклад
Найщасливіша• 14 июля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Це як? Наприклад
Приведите пример ее самых бесячих поучений для вас