сказочное_Бали• 14 июля 2025
Чохол з клавіатурою на планшет Sumsung galaxy Tab s9
Порадьте, будь ласка, де пошукати. Цікавить кольоровий чохол.
сказочное_Бали
• 14 июля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
вот цветной. грустно когда гугл не ищет у вас.
Дякую, але сумно, що ви не вмієте читати. Шукаю кольоровий насамперед. А гугл у мене шукає не гірше за ваш😏.
І як завжди коментар про ’гугл не працює’. Жодне питання на сайті не залишається без подібної відповіді.
Я навіть замовляла чорний, який не підійшов і довелось відправити продавцю.
Мене цікавив не гугл пошук, а досвід людей, які користуються таким планшетом. Можливо, хтось знайшов у фізичному магазині.
сказочное_Бали
• 14 июля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Він без клавіатури.
сказочное_Бали
• 14 июля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
на Али
Там бачила. Але тут прислали не по розміру. Тому там не ризикую. Та й хотілось швидше знайти.
миссДавеча• 15 июля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Вас на тему и алике забанили? Там такого добра навалом. У меня 10я ультра, купила чехол на алике за 600 грн, отлично работает.
зы Поздравляю с покупкой! Если покупали для учёбы, посмотрите на ютубе, что можно делать в приложении ноутс
Я только что нашел это на AliExpress:
537,61zł | НОВЫЙ чехол Magic Keyboard для Samsung Galaxy Tab S10 Plus S9+/S8+/ S8 Plus/ S7 FE/ S7+ 12,4-дюймовый трекпад с подсветкой, официальная клавиатура
Я только что нашел это на AliExpress:
миссДавеча• 15 июля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Если ошиблись с размером, то либо вы выбрали неправильную модель при заказе, если же продавец накосячил - то мог заменить или вернуть деньги. Мне по ошибке прислали чехол на 24ю ультру, причём, я заказывала чётко на 25ку - мне вернули деньги.
сказочное_Бали
• 26 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Так, повернули чохол продавцю.
сказочное_Бали
• 26 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Я только что нашел это на AliExpress:
Для навчання є ноут. Хоча, планшет теж брали з метою. Дитина малює у різних програмах. Навчається у школі мистецтв. З цим пов´язує майбутню професію.
Дякую за пораду, передам їй інформацію😊
сказочное_Бали
• 26 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Я только что нашел это на AliExpress:
З китайських сайтів не замовляла ніколи.
миссДавеча• 26 июля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Так что ж вам мешает оттуда заказать?
зы Кстати, именно для самсы среднего размера (10-13 дюймов) есть очень крутые чехлы по типу magic keyboard для айпадов, но цена, конечно немалая(( Отдельную блютуз клаву дите не хочет?
сказочное_Бали
• 26 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Так что ж вам мешает оттуда заказать?
Так дорогуваті.
Окремо клавіатуру легко купити за 900 гривень.
Ще спробую пошукати.