Белая котичка• 14 июля в 14:32
Яким спф зараз користуєтесь- бажано на фізичних фільтрах?
Все буде• 14 июля в 14:34
А я не знаю на каких у меня фильтрах. Как определить? В моем воображении, физический фильтр - это кепка)
Галя із Дарниці• 14 июля в 14:38
Lavera Anti-UV Fluid LSF 30
Крем дневной Mary Kay 30 spf
И Mary Kay Sunscreen LSF 50+ Face and Body
По настроению, количеству солнца и так далее
Крем дневной Mary Kay 30 spf
Мальовнича даль• 14 июля в 14:41
У мене на хімічних Needly, чудовий. Фізичні - біла маска, не підійшло мені таке(
Прагматик флегма• 14 июля в 14:41
Ответ дляВсе буде
Состав глянуть. Можете чату жпт скинуть, он скажет
Все буде• 14 июля в 14:42
Ответ дляПрагматик флегма
Да, сделала уже, спасибо. Немного просветилась)
Скорая помощь• 14 июля в 15:03
За своєю текстурою, тим як поглинається просто неймовірний крем.
Я здивована, що крем, який можна сказати копійчаний має такі класні властивості.
Моська-слон• 14 июля в 15:36
Ответ дляСкорая помощь
Треба ж, сиджу на роботі в аптеці, переді мною саме цей крем біля каси-))) Треба брать, ще й акція-)
Скорая помощь• 14 июля в 15:37
Ответ дляМоська-слон
Так, беріть нормальна штука. Не жирний, не вибілює обличчя зовсім. Єдине, щоб в очі не потрапляв, бо можуть трохи «різати», але це у всіх кремів майже на фізичних фільтрах.
Щира українка• 14 июля в 15:43
Ответ дляВсе буде
Кепки мало.
Щира українка• 14 июля в 15:47
Ответ дляМоська-слон
Не годится. Тут в конце списка гераниол, лимонен и что-то с апельсином. Цитрусовые фототоксичные даже в маленькие концентрациях. Это может нанести вред коже на солнце.
Все буде• 14 июля в 16:38
Ответ дляЩира українка
Кепки мало.
Все в порядке - спф тоже есть, и даже на физических фильтрах, как оказалось.
Поліпривіт всім• 14 июля в 16:39
Ответ дляВсе буде
Фізичних фільтрів тільки два - оксид цинку і діоксид титану.
На фізичних краще, ніж на хімічних. Бо хімічні руйнуються, а фізичні майже ні, можуть стертися, змитися, але загалом довше працюють.
У мене були ще до того як змінили склад ля рошевські і віши, там був діоксид титану. Дуже класні засоби. Зараз читаю відгуки, що зіпсувалися.
З´явилися ’мінеральні’ флюїди у бабе лабораторіс на оксиді цинку. Але вони дорогі. За 50 мл ціна як за ля рош 200 мл.
Поліпривіт всім• 14 июля в 16:40
Ответ дляМальовнича даль
А я навпаки люблю. По-перше, розмазую. По-друге, з моїм червоним лицем це навіть +, більш світлий і рівний тон.
Щира українка• 14 июля в 17:25
Ответ дляМальовнича даль
По-разному. Оксид титана выбеливает. У меня один только с оксидом цинка и он не такой белый, как с оксидом титана.
Мальовнича даль• 14 июля в 18:01
Ответ дляЩира українка
Згодна. Біокон цей - повна фігня
Моська-слон• 17 июля в 00:18
Ответ дляМальовнича даль
Згодна. Біокон цей - повна фігня
Ну не знаю, сьогодні на руки нанесла, все з ним ок, текстура класна, працює, ефірні масла майже не чути, там обмаль віддушки. І мене не посипало, а я схильна і дуже. В мене є сонцезахисні від Біодерми, від Топікрему і Фармацеріс. Але і Біокон завтра нанесу на обличчя, не треба хаять своє.