Благоуханочка• 14 июля 2025

Донька пішла у порваних колготках, шортах

Розумію що підліток, проявляє себе
Але ж бляха муха ….
Спеціально порвані колготки(((
Не біда, але як на таке можна дивитися?
Не чіпати?
Наташа_32• 14 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бог миловал и мне не довелось увидеть ее исподнее, после тех шорт🤭
Так там потом и чем-то заболеть можно, если пися вот так пропотеет хорошо! Запах, грибки. Боже!
Organic• 14 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я когда-то думала, что это так классно, когда разница не большая, отстрелялся за раз и выдыхай, а потом они стали подростками и я поняла, что зубки, колики, ветрянки были не самым страшным. Вот где нужен перерыв матери, чтоб психику восстановить))
Нічого незнаю, для мене найважче було перший рік життя сина, а після мені вже тільки легше!!! Я сплю вночі і мені не треба нікого годувати по ночам цицькою.
Ядвига Юсьлегко• 14 июля 2025
Ответ дляOrganic
А сколько сыну? Хотя, сын у меня очень даже прилично себя ведет. Основная убийца нервной системы - дочь)
автор Благоуханочка • 14 июля 2025
Ответ дляOrganic
Ціцьуою краще б я зараз годувала і ночі не спала ..
Organic• 14 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Мені ні , мені з кожним роком тільки легше. Ну срач в кімнаті, ну приходить в 23,30 додому, все що їм треба де чисті носки, гроші і що є їсти 😆 ну і що. Вчаться норм. Ну звісно і очі закочують, і сваряться, а мені все одно легше ніж тоді коли вони були малі вночі не спали , кричали в ото все , для це був жах й досі ..
ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую, я просто такого не бачила (
Порвані колготи були у моїй юності, а мені 43 осьо виповнюється.
Зараз колготи такими вже продають і коштують вони дорожче за звичайні. Ми рвали самі мамині))))
ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Ответ дляРаздражевская
Младший в прошлом году носил эти рубашки,купили еще зимой по распродаже
К лету его перемкнуло и теперь он их носить отказывается
Спрашиваю -чего не носишь эти рубашки ?
Ответ :у меня стиль поменялся ,прошлым летом у меня вкуса не было

Чтоб понимали ,он носит цветовую гамму :черное ,серое и белое . Даже купальные шорты пришлось покупать новые ,чтоб были черные . Прошлогодние цветные наотрез отказался надевать
Це моя така))) від усього кольорового відмовилася в минулому році, якраз у вересні-жовтні
неДоПриличий• 14 июля 2025
Ответ дляПовітруля
Она не Ваша) изначально
Та певно, чужа якась
МУСЯкомарова• 14 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Мля… моє принцеса перетворюється на чучело
Хай Бог простить
ее жаб поцеловал🤣