Пушкининиана• 14 июля 2025
Як швидко відпускає запалення зуба мудрості
Сьогодні 5 день, але горло стало меньше боліти, верхній зуб, зовсім трохи десна припухла. Намагаюсь полоскати сіллю, але не виходить це робити регулярно. Знаю, що треба до лікаря, можете мені це не писати))
В мене колись нижній запалився, та пройшло десь за тиждень
Несу пургу• 14 июля 2025
Пока не удалила вечный геморрой с ними был , удалила давно и забыла о проблемах с ними но у меня изначально само не проходило
Пушкининиана
• 14 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
та знаю, що краще видалити, але зараз не до цього
Не виправдовуюсь• 14 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
Мой шеф чуть не умер от больного зуба. И я не утрирую. Ещё немного- и был бы сепсис.
Пушкининиана
• 14 июля 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ого, мда
Пушкининиана
• 14 июля 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
И это не единичный случай
і довго він ходив з цим болем?
Наверняка• 14 июля 2025
Треба до лікаря і мабуть антибіотик, якщо запалення сильне, у мене також було місяць тому, антибіотик 3 дні і зараз записалася на видалення
Куплю орехи• 14 июля 2025
метрогил дента тимчасово допомагає зняти запалення, але поки його не видалити він увесь час буде тривожити
Пушкининиана
• 14 июля 2025
Ответ дляНаверняка
у вас горло боліло? рот відкривати було боляче?
Я таке знаю• 14 июля 2025
Ну такое... у меня само не прошло, за 2 дня пошел отек, сначала разрезали и поставили дренаж+ курс антибиотиков, если бы вовремя не обратилась, сказали что резали бы уже шею. А потом через неделю удалили с наложением швов, отходила 2-3 недели после этого. Лучше не затягивать ещё потому, что при длительном воспалении меняется рН и анестезия хуже работает в таком случае
Пушкининиана
• 14 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
от бліна, доведеться чалапать, бож я трусиха капець
Наверняка• 14 июля 2025
Ответ дляПушкининиана
Так, я взагалі спочатку думала що це горло, цющей набряк був в середині, відчуття не зрозумілі чи вверх чи низ, рот важко відкрити, антибіотик допоміг, полоскання не назначали.., він навіть не прорізався, а запалився..