Домовенок Кузя• 14 июля в 20:06

Брата забрало ТЦК, потім перевели пару разів кудись - нема зв´язку тиждень

Дівчата, скажіть як правильно діяти , що я маю зробити щоб і йому не зашкодити і самим спокій мати. Брата рівно місяць тому як останнього бандюгана в тапках в без нічого погрузили в бус, коли побіг купувати сметану на сніданок в магазин під будинком в чому був - без документів, телефона і з грошима - гривень 100 на сметану взяв... Так ось, знайшли в обласному ТЦК - сам набрав на свій же телефон з мобільного який попросив у хлопців. Дуже оперативно примчали за ним по слідам - привезли телефон , зарядку, пару одежинок- передали. Потім вночі чи під ранок його кудись повезли - в ін область, дзвонив - сам не знав де, лише область і розмова пару хв, все - знову 3-5 днів ніякої вісті. Зараз ми вже просто закипаємо - остання розмова в понеділок з дружиною пару хв і вирвали з криками телефони. Як нам знайти його? Як дізнатись які права ми маємо? Він же не у в*язниці, чому так чинять? Що нам відомо про цю ’колонію’ - одного хлопця в цій області побили, він помер, сказали, що впав з машини, зі слів брата одного побили хлопця теж дуже жостко і він не виходив з палатки, коли дали телефони - хтось намагався в поліцію зателефонувати - це брат встиг в трубку сказати дружині, коли вирвали телефон, тобто поліція з цими заодно , покриває усе , що вони роблять. Знайома розповіла, що її чоловік перебує в тій же області що брат і у них там є хлопці яких не годують, дають лише воду....Я в ужасі, хочу знайти брата і знати що з ним усе гаразд. Він же не в полоні у москалів, у наших, в сусідній області. Допоможіть мені, можливо є досвід такий самий - напишіть як робили і що. Дякую.
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:06
Никак,он уже в учебке
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:07
Через неделю две выйдет на связь, не перейматеся
Просто звязда• 14 июля в 20:08
Троляка
автор Домовенок Кузя • 14 июля в 20:08
Ответ дляПросто звязда
Троляка
Ти адекват? На наше місце хочеш? Бажаю...
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:09
Ответ дляДомовенок Кузя
Сейчас такое повсеместно, так что ничего нового
парИла я парИла• 14 июля в 20:09
’одежинок’ 🥹
Какой милый троллик
автор Домовенок Кузя • 14 июля в 20:09
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Никак,он уже в учебке
Ок, але телефон вони мають право мати? Дзвонити? Як знати, що все нормально в нього?
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:10
Ответ дляДомовенок Кузя
В начале у всех забирают, после карантина отдают, и то на время
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:11
Ответ дляДомовенок Кузя
Не на передовой и значит уже все ок у него, а в остальном армия как армия...
парИла я парИла• 14 июля в 20:11
Ответ дляДомовенок Кузя
Очевидно, со связью проблем нет, раз брат рассказывает об убийствах, избиениях
Сплетничает, одним словом
Відкушу все що стирчить• 14 июля в 20:11
Ждите, молитесь, что ещё вы можете сделать? Если жив, рано или поздно выйдет на связь.
автор Домовенок Кузя • 14 июля в 20:11
Ответ дляпарИла я парИла
’одежинок’ 🥹
Какой милый троллик
Так, 1 труси, 1 носки, шорти футболку. телефон і зарядка. Норм? Місяць нема людини..
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:12
Ответ дляДомовенок Кузя
Ему все там дадут, успокойтесь
77 года рождения• 14 июля в 20:12
Ответ дляДомовенок Кузя
Я не з лякливих.
Напишіть мені в особисті ПІБ і рн. І я завтра доповім, де він і що з ним.
парИла я парИла• 14 июля в 20:12
Ответ дляДомовенок Кузя
Мой был недавно на учебке
Нет таких страшилок, как Вы рассказываете
Разве что быковал и бегал по городу от тцк
Пліткарка• 14 июля в 20:12
Нашо так брехати
парИла я парИла• 14 июля в 20:12
Кошмар, конечно
Мальчик даже без трусиков
Just a crow• 14 июля в 20:13
Чому під анонімом пишите автор?
Якщо це справа життя, то зніміть анонім щоб всі бачили хто Ви, бо сьогодні викрали брата, завтра ще щось, так же не робиться.
Железобетон• 14 июля в 20:13
Ответ дляДомовенок Кузя
Тут двояко. Вони вже - легітивна військова ціль.
Запеленгують зв´язок - щось прилетить.
В танке• 14 июля в 20:13
Ответ дляДомовенок Кузя
автор какой полк? ну так не бывает, у меня 19 коллег на войне, мы знаем все телефоны комбатов.
автор Домовенок Кузя • 14 июля в 20:13
Ответ для77 года рождения
Я не з лякливих.
Пишу Вам в приват. Якщо у вас є можливість його знайти - буду вдячна. Бо бачу тут прикол людям, не стикались просто.
Я только за!• 14 июля в 20:14
Военнослужащему запрещено сообщать о местонахождении.Уже сколько прилетов было из за этого.
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:14
Ответ дляЖелезобетон
Запеленгують зв´язок - щось прилетить.
В учебке безопаснее без связи
Железобетон• 14 июля в 20:14
Ответ дляДомовенок Кузя
А ви вважаєте, що інших повинні воювати, а ваш - ні?
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:16
Ответ дляЖелезобетон
Трамп дает много оружия, а значит мобилизация будет усилена.
svetolino• 14 июля в 20:16
Ответ дляДомовенок Кузя
Телефон відбирають. Дають подзвонити раз в тиждень( щоб не вирахували ) 2,5 місяці в учебці в потім як повезе. Сил!!
ЭмчЭндЭм• 14 июля в 20:16
Ответ дляДомовенок Кузя
А что вы хотели если он ухилянт
парИла я парИла• 14 июля в 20:16
Ответ дляДомовенок Кузя
У многих советчиц кто-то из членов семьи служит
Не пишите бред
3@йk@• 14 июля в 20:16
Ответ дляДомовенок Кузя
Вам правильно написали что тел забирают для их безопасности они же одна из целей ракет. В одном полигоне знаю дают раз в неделю на пару часов позвонить. А вещи ему уже выдали даже трусы.
Триндичіха Байрактар• 14 июля в 20:17
Ответ дляsvetolino
А потом фронт в 99 проц случаев пехота