Тоскующая• 14 июля в 21:08
Ендометрій 20 мм у віці 65 років, причина появи?
Минулого року була чисткаендометрію цієї ж товщини. Такоє міомі матки. Підкажіть, хто в темі, чому він у такому віці наростає інтенсивно. Чи можна на це якось подіяти? Бо, виходить, знову потрібно робити вишкрібання. Видалення усього по жіночому дуже серйозне рішення
Не зви чайна• 14 июля в 21:11
Человеку 65 лет, вы думаете выскабливание раз в год - безопаснее, чем удалить всё? Вы знаете к чему ведёт эта дорожка. Дай Бог, чтобы все хорошо было. Но удалить и забыть.
Звездолётчица• 14 июля в 21:15
Яка гістологічна відповідь була минулого року? Вишкрібати в пост менопаузі дуже ризиковано, легко зробити перфорацію та взагалі важко пройти цервікальний канал. До якого віку жінка мала менструації?
SnowMaiden• 14 июля в 21:15
Сделайте нормальную гистероскопию, эндометрий 12+ -прямое показание.
Все эти дореволюционные слепые чистки путь к раку, как минимум.
Удалить к чертовой матери матку со всей компанией, обязательно на гистологию и только тогда можно будет спать спокойно
Тоскующая
• 14 июля в 21:16
дівчата, прошу поділитись досвідом, також цікавить, якщо все-таки вишкрібання, це має бути гістероскопія обов´язково чи ні? Бо не впевнена, що у нас в місті її роблять
Тоскующая
• 14 июля в 21:17
гістологія була чиста, але що конкретно написано, не скажу, для мами запитую
Звездолётчица• 14 июля в 21:17
Ответ дляЦвірінь
Та видаліть ви все к чортовій бабушкі
Це легко сказати, але насправді не так вже і просто. Тільки дурні вважають що «нема органу - нема проблеми». Екстирпація теж має свої наслідки. Тому рішення треба приймати зважено з урахуванням ризик/користь
Цвірінь• 14 июля в 21:18
Ответ дляЗвездолётчица
Які наслідки має видалення матки після клімаксу?
Звездолётчица• 14 июля в 21:18
Ответ дляТоскующая
Так і не просто гістероскопі, а гістерорезектоскопія. Нема у вашому місті, значить треба їхати в обласний центр
Тоскующая
• 14 июля в 21:18
Ответ дляЗвездолётчица
дякую, відчувається, що Ви лікар
SnowMaiden• 14 июля в 21:20
Ответ дляТоскующая
Да, обязательно, только гистероскопия - золотой стандарт.
Звоните 16-77 и вам скажут, где законтрактована эта услуга.
Возраст 50+ всё бесплатно по эл направлению, нужно сдать анализы, сделать УЗИ, кольпоскопию.
Обязательно иметь контакт с направляющим гинекологом, чтобы если понадобится что-то ещё выписать, он мог помочь. Обычно в ЖК знают, где проводятся процедуры по НСЗУ и сами направляют, выписывают все необходимые анализы для госпитализации
Кумедний ґудзик• 14 июля в 21:20
Моя знакомая пережила удаление матки с придатками, шов вдоль всего живота, не в складке. А через лет 10 опять 25, стала подтекать моча, снова резали и подшивали.
SnowMaiden• 14 июля в 21:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Не вижу связи)
А в климаксе и после моча может подтекать у кого угодно и без экстирпации, такова селяви
Столічна штучка• 14 июля в 21:23
Ответ дляЦвірінь
Последствий удаления матки нет даже не в климаксе, если женщина чайлдфри, матка нужна только для беремености.
Кумедний ґудзик• 14 июля в 21:24
Ответ дляSnowMaiden
Не вижу связи)
Делюсь информацией. Вероятно надо заранее оговаривать с врачом, чтобы подшивал все нормально
SnowMaiden• 14 июля в 21:25
Ответ дляКумедний ґудзик
Хирурги знают протоколы операции и побочки тоже. Опущение органов возможно и если хорошо подшито, просто со временем
Тоскующая
• 14 июля в 21:27
знайшла картку, торішня гістологія: роздроблені фрагменти атрофічного ендометрію.
а зараз по узд: фіброматозний вузол 99 на 85 на 95 мм, ендометрій: товщина у передньо-задньому напрямку 20 мм, секреторний з дрібнокситозними включеннями всередині.
Це небезпечно?
Сіґеле-міґеле• 14 июля в 21:37
Якщо в вас минулого року гістологія була доброякісна, то великі шанси, що і зараз якийсь гормональний збій, але у вас вузом 10см, от скоріш за все його захотять вже видаляти з маткою, саме через розмір. Розумію ваші тривоги, якшо просто ендометрій прибрать, щоб не наростав більше, то є ще абляція ендометрію, коли я цікавилася років 10тому, то це робили тілики в НІР, зараз може вже це більш поширена процедура.
Тоскующая
• 14 июля в 21:42
Боже, дівчата, ще спитала gpt, дуже страшно він написав. Що це може бути не міома, а лейоміосаркома і онкопатологія ендометрію. Чи бачили б злоякісність по узд?
Бурундучиха• 14 июля в 21:44
Там столько анализов надо сдать, шо ой!
и почки, и печень, флюорографию, анализы на спид и венерические...
шо я аж бросила эту затею.
Тоскующая
• 14 июля в 21:47
Ответ дляБурундучиха
Там столько анализов надо сдать, шо ой!
шо я аж бросила эту затею.
у Вас також ендометріоз таких розмірів?
Перекус беру завжди• 14 июля в 21:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Вже давно лапаро все видаляють
Тоскующая
• 14 июля в 21:49
Ответ дляПерекус беру завжди
Вже давно лапаро все видаляють
хіба матку з придатками можна лапаро видалити? я думала, лише полосна операція
Перекус беру завжди• 14 июля в 21:49
Ответ дляТоскующая
Звичайно.
Заздрість то погано• 14 июля в 21:49
Ответ дляТоскующая
Ваша мама не использует какие то гормональные МАЗи? В том числе косметические для лица? От этого может быть.
Тоскующая
• 14 июля в 21:50
Ответ дляЗаздрість то погано
ні, такого нічого ніколи не використовувала
Заздрість то погано• 14 июля в 21:50
Ответ дляЦвірінь
Ну, почитайте об осложнениях, напр о ранении мочевого или кишечника и тп
Перекус беру завжди• 14 июля в 21:51
Ответ дляБурундучиха
Там столько анализов надо сдать, шо ой!
шо я аж бросила эту затею.
Одним махом 6 пробірок.
Це проблема?
Перекус беру завжди• 14 июля в 21:52
Ответ дляЗаздрість то погано
Тобто ’ранении’?
Це ви про що?