Диви яка я пава!• 14 июля 2025
Ви перете ковдру чи купуєте відразу нову? Який у вас наповнювач?
Якщо перете, то самі чи в хімчистці?
ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Перу декілька разів в рік
В своїй пральній машині? на якому режимі? віджим на скільки ставите?
Тільки не про гроші• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Залежить від наповнювача. Якщо вата, то ясно що треба могутня пралка
Тільки не про гроші• 14 июля 2025
Я перу сама пухові та пір´йові подушки, сушу на віклі у спеку, норм.
Патріотка з дивану• 14 июля 2025
Пух, перу сама в пралці, сушу в сушильній машині плюс на сонці. Аналогічно подушки раз на рік, пух, перо.
Зоркая Зорро• 14 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Да. На швидке прання. 1000об
ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Да. На швидке прання. 1000об
Не збивається наповнювач ,при такій швидкості?
Зоркая Зорро• 15 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ні. Пралось багато разів