Поумничка• 14 июля 2025

Мотиваційний лист до ВУЗУ.

Прошу допомоги! Реєстр відкриється 19 липня, а коли подавати мотиваційний лист до ВУЗУ?Дякую зазделегідь!🙏
Брюнетка в Мармеладе• 14 июля 2025
Заспокойтесь, ніхто його не читатиме.
Мафиозная• 14 июля 2025
Я так розумію, що разом із заявкою на вступ
Alpha Centauri• 14 июля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Заспокойтесь, ніхто його не читатиме.
Читатимуть. Призначають окрему особу, вичитують кожний лист. Але на практиці це потрібно, якщо однакові бали в двох людей і потрібно вирішити, кого на бюджет
Щаслива Я• 14 июля 2025
19 липня-1 серпня одночасно з заявкою
Ума Палата• 14 июля 2025
1. Не поспішайте подавати заявки 19-го. Перший день, система може виснути, раджу після 25-26-27-го, коли вже будуть промальовуватися рейтинги вступників по потрібному університету і спеціальності, зрозумілі перспективи на бюджет.
2. Мотиваційний лист додається у саму заявку, коли подаватимете вже. Скільки заявок - скільки мотивайційних листів, додатки до МЛ (копії грамот тощо) надсилаються окремо на пошту універа, у сам лист їх не підвантажують). Довелося розбиратися, бо донька теж вступає цього року.
Котя_люлю• 14 июля 2025
на всіх сайтах вузів є, що саме вони хочуть прочитати в мотиваційних листах
Котя_люлю• 14 июля 2025
Ответ дляУма Палата
нікому ваші грамоти не потрібні
п.с. працюю в приймальній комісії
Котя_люлю• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
100%
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ для Alpha Centauri
Якщо однакові бали, то дивляться пріоритет, якщо однаковий пріоритет, то дивляться предмет нмт з найбільшим к-том, якщо й він однаеовтй, то лише тоді мотиваційний лист.

Люди в приймальній косісії вичитують листи лише на дотримання вимог - шапка правильна і т.д. Зараз дітки такі пішли, ото хтось поніс, що МЛ не читають, так деякі в листах хуліганять, кривляються.
Ума Палата• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
нікому ваші грамоти не потрібні
п.с. працюю в приймальній комісії
У моєї дитини їх і немає, але у інших може є і в умовах це прописано.
Зоркая Зорро• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
нікому ваші грамоти не потрібні
п.с. працюю в приймальній комісії
Правда? А нам казали,що цей лист має велике значення.
Типу там волонтерська діяльність,спорт
Котя_люлю• 14 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Типу там волонтерська діяльність,спорт
мотиваційний лист має значення, якщо є абітурієнти з однаковими балами, грамоти нікому не потрібні, якщо вони не МАН
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ дляУма Палата
Моніторити чужі заявки має сенс лише вступникам, якщо у них КБ на рівні прохідного і їм по великому рахунку все одно де вчитися, аби бюджет. Не всв ж такі. Багато вступників зочуть лише 1 спеціальність і лише один зво, то їм нема чого моніторити.

Про підвисання системи ви правильно пишете
Зоркая Зорро• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Так а що там писати? Можна докладніше
Котя_люлю• 14 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Так а що там писати? Можна докладніше
п.6
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
нікому ваші грамоти не потрібні
п.с. працюю в приймальній комісії
Не всі приймальні комісії такі, як ви. Самопрезентація - невід´ємна частина МЛ. Пів року тому обіцяли в кабінет додати можливість підвантажувати грамоти, але щось у них не вийшло.
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Типу там волонтерська діяльність,спорт
В українському зво? На вступ він не впливає.
Котя_люлю• 14 июля 2025
Ответ дляЩаслива Я
не від комісій це залежить, уе загальне положення
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Ну так почитайте, як написано, що грамоти і дипломи до МЛ слід надсилати на пошту зво. Це ж не ми придумали.
Щаслива Я• 14 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Так само як загальне положення, що при однаковому КБ не МЛ розглядають, а пріоритет і профільний предмет. І лише після них МЛ.
Полуничка• 14 июля 2025
Ответ дляУма Палата
.
На пів ставки• 15 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
нікому ваші грамоти не потрібні
п.с. працюю в приймальній комісії
На сайті кпі вказано, що потрібно надати підтверджуючі документи на вимогу: грамоти, нагороди, дипломи з відзнакою, олімпіади
Котя_люлю• 15 июля 2025
Ответ дляНа пів ставки
це коли стане питання з однаковими балами
Щаслива Я• 15 июля 2025
Ответ дляКотя_люлю
1) там написано надсилати одразу
2) при однакових балах наступним дивляться не МЛ, прочитайте Правилп прийому 2025 нарешті.