Не рахую, а вважаю• 15 июля в 00:03
Чи є тут в кого город? Як ви боритесь з "портулаком?"
Весь город засіяний ним, вже задовбалась. Його зрубую і викидаю, інший бур´ян зрубую і залишаю щоб підсихав.
Не рахую, а вважаю
• 15 июля в 00:04
Ответ дляВ рот не ложи
Його і їсти можна :)
Та ні, фу
Качка в тапцях• 15 июля в 00:07
В мене і без нього повно всякої зарази.
Полю сапкою, скільки можу.
Нічого не обробляю хімією, нехай меньше чи не таке гарне але без хімії
Полю сапкою, скільки можу.
Муууумие• 15 июля в 00:15
З молодого роблю салати. Якщо й застелив землю, глобально уже не заважає підрослим рослинам, тому наразі ніяк не борюся.
Зам. зав. Анонима• 15 июля в 00:23
Колись було багато, зараз менше. Борюсь сапкою. Але не так щоб сильно воюю: він не заважає вже дорослим рослинам, а навіть навпаки - прикриває землю від сонця.
Одні думки• 15 июля в 00:24
Почитайте з нього готоють багато страв, я колись робила маринований, не скажу що смакота але цілком нормальний.
75В• 15 июля в 07:16
Я его тяпкой и переворачивала вверх ногами, ножкой вверх и так он подсыхал. Или в ведро и выносить. Он ещё не такой страшный из сорняков.
тянитолкайка• 15 июля в 08:26
Ответ дляPrervana
А я микроклевер посеяла и теперь наблюдаю, кто кого. Пока клевер проигрывает, но он еще молодой совсем😆
А спориш? Спориш все забиває.
Ще можна використовувати біозброю кабачок, під ним нічого не росте.
тянитолкайка• 15 июля в 09:01
Ответ дляPrervana
Спорыш еще дороже чем клевер😆
Божечки, хто б міг подумати))
Я розумію, сорта кашки можуть бути різні, він принаймні, квітне і медонос сякий такий, і поживний для худоби. Але спориш? Пізнавально.