Украиночка• 15 июля 2025
Як би ви відреагували?
Коли завагітніла, про це не знав ніхто, окрім чоловіка і батьків, попросила маму не розповідати про це нікому. Хотіла тримати в секреті хоча б місяця бо 4-го. І тут на тобі. Проходить менше місяця і мені кажуть що все знають, що вона їм все розповіла. Бабусі, братам, відчиму...
Так неприємно мені давно не було
Дама_из_рекламы• 15 июля 2025
Не рассказывала бы больше ничего и поменьше в свою семью пускала.
Свекруня• 15 июля 2025
Тоже было, свекр не мог язык за зубами удержать. Неприятно, но уже нечего не сделаешь.
Украиночка
• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Я так і роблю, останній тиждень максимально даю зрозуміти, що ніякої інформації вона від мене більше не отримає, вона ще й ображається
Фенте Фря• 15 июля 2025
Ви забубона? В мене колега колись до 7 го місяця тримала в таємниці що вагітна, казала що поправилась, но вона цікава була, все боялась що зглазять. Мама мабуть хотіла радістю поділитись , не ображайтесь на неї. А мені до прикладу було неприємно коли подруга мені розповіла десь через два місяці, а потім виявилось що інші її подруги дізнались одразу коли тест зробила.
Гигиенишвили• 15 июля 2025
Подышала бы, съела вкусного и не держала зла. Сделанного не вернешь, работайте с последствиями и делайте выводы.
Ну от радости и гордости все разболтала, точно не со зла. Сам факт вашей беременности для вашей мамы уже не частная, а семейная история, и подлежит огласке. Учитывайте и не выносите за рамки вашей семьи (вас и мужа) другую чувствительную информацию.
Дама_из_рекламы• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Вы с ней много общаетесь и много показываете, выводы не сделаны.
Украиночка
• 15 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Та в мене просто родичі такі, як би так сказати, дуже люблять пхати носа в чужі справи, давати купу порад, не дуже потрібних. От вчора невістка приїжджала з племінницями, і почала на всю вулицю кричати малій, а ти знала що у тебе буде братик, тьотя вагітна. То тепер і сусіди знають)
постою_послушаю• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
И что?
Украиночка
• 15 июля 2025
Ответ дляпостою_послушаю
И что?
А для чого стороннім людям, які навіть ніколи не вітаються з нами, ця інформація? Вітатись не вітаються, зате знають на якій машині їздить мій чоловік, де працює, скільки заробляє. І розносять на всю вулицю. Ми не в Києві живемо, тут всі всіх знають
Мамаша в бигудях• 15 июля 2025
Ооо… я дуже принципова. Зробила б, щоб про народження дитини їй розповіли її родичі.
Тобто розказала б про народження дитини через родичів. Все так, як вона і хоче.
дякую аж підскакую• 15 июля 2025
Никак не реагировала бы. Если я хочу что-то держать в тайне, то не распространяюсь об этом.
Украиночка
• 15 июля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Я розповіла їй бо не могла зрозуміти тест позитивний чи ні. На ньому була ледь помітна 2-га смужка. В іншому випадку не казала б.
І одразу сказала - нікому. Вона така, ти ж знаєш, я не розкажу. І он воно як
Міряно-переміряно• 15 июля 2025
моя реакція була такою - про наступний раз мама дізналася вже десь на 7му місяці, їй сусідка сказала - побачила мене на ринку.
співчуваю.
все буде добре
співчуваю.
все буде добре
Коржик• 15 июля 2025
Впевнена, що це не вперше.Така людина ваша мама, довіряти їй нічого не можна.Як правило, вини такі не визнають.
Фенте Фря• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Оооо, знайомо) Ми нещодавно зробили терасу за будинком, то сусідка поки робили то висіла на заборі, і тепер коли ми там відпочиваєм то вона висить на заборі заглядає що ми там робимо, вуха гріє . В нас є магазинчик через вулицю, то продавчині там знають все про всіх, і сусідів моїх по фамілії і хто чим займається, це при тому що я з дитинства живу в цьому районі, а вони в невістках, і я не всіх імена знаю, і мені то не цікаво.
Маргарита и Мастер• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Ну знают соседи.
Вы сглаза боитесь? Лучше над этим поработайте. После рождения толи еще будет, не будете успевать булавки на все одежки вешать и через плечо плевать.
И на будущее- если вы хорошо знаете своих родственников, не посвящайте их в свои тайны. И будете спать спокойно.
Весотехник• 15 июля 2025
Ну і що! Нічого не трапиться від того, що вони будуть знати. Вони б все одно дізналися пізніше. То чи не однаково?
Я навпаки в собі тримати не могла, всім розповідала і подругам, і на роботі, не тільки рідним
Украиночка
• 15 июля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну знают соседи.
Я не боюсь згалазу, просто хотілося б щоб дитя більш-менш сформувалося, а там іще тільки все починається, і вже питають кого ми хочемо,як назвемо
Спілий баклажан• 15 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Забубона
Херсон це Україна• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Её дело. У вас своя семья
Крим мій• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Еще раз: ну и что? После 3х месяцев будет и так будет виден живот, и все увидят сами. От того, знают или не знают какие-то соседи, мне ни холодно, ни жарко. Тем более те, с которыми мы не общаемся, даже не здороваемся. Пусть хоть застрелятся.
Крим мій• 15 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Поставьте нормальный забор, если вас это пецает.
Если бы у меня на заборе кто-то висел, я бы дулю показала ))) а потом бы подошла спросила, в чем дело...
Крим мій• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
Спокойно отвечайте, что хотим здорового ребенка и назовем, когда родится. Настраивайтесь на позитив, ребеночку он тоже нужен.
Ворожу на каві• 15 июля 2025
Ответ дляУкраиночка
гормоны на всю голову)))